Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barát vagy több? 16/ F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát vagy több? 16/ F

Figyelt kérdés
Van egy osztály társam akivel minden órán firkálgatjuk egymást,fogdossuk egymás kezét.stb egyszer kérdezték milyen pasi vagyok azt mondta egynek elmegy.de FBn van barátja és most hétvégén elhívom bulizni.szerintetek?

2013. jún. 9. 16:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Nevet nem mondok csak annyit hogy Budapest
2013. jún. 9. 16:30
 2/4 anonim ***** válasza:
everyone party everyone disco disco disco party party
2013. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisipoke ***** válasza:

Esetleg kérdezd meg tőle. Ennél nincs egyszerűbb és biztosabb módszer.


Lehet, hogy félelmetesnek tűnik, de hidd el: ha azt mondja, hogy többet szeretne tőled, akkor máris boldogabb leszel, ha pedig azt, hogy ő csak barátként tekint rád, akkor nem kell többet álomvilágban élned, és tudod, hogy mást kell találni. Ja, és ilyenkor nem is érdemes abban reménykedni, hogy "talán majd egyszer", mert valószínűleg nem lesz belőle semmi. Tudom, hogy ez kicsit rosszul hangzik, de hidd el, ez a legjobb megoldás.

2013. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem soha ne járj osztály társal!!De ha nagyon tetszik a lány akkor beszélgess vele a barátjáról és légy vele kedves,aranyos :)
2013. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!