Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok jó ajándék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok jó ajándék egy dohányos pasinak egy drágább öngyújtó, nevével gravíroztatva?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Legalább valami hasznosat adsz neki:)
2009. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen , jó ötlet :) Én is adtam ilyen ajándékot már. Nagyon tetszett neki
2009. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Remélem én is, hogy örülni fog neki.:) Pár nap és kiderül. Csak az a baj, hogy a szülei nem tudják (pedig elég nagyfiú már) Lehet miattam fog lebukni?
2009. jún. 30. 22:09
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki inkább egy gravírozott akváriumot és mondd neki, hogy "Tessék, ebbe majd rakhatod a rákocskádat, amit növesztesz a testedben és majd játszhatsz vele, velem ugynis nem fog, mert a kis kukacod úgysem áll fel a szétdohányzott keringési rendszered miatt."
2009. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a hasznos ajándék tippet!:) Esetleg 10 év múlva elgondolkozom rajta, egy poént megér. De még csak 1 éve dohányzik! Ha nem adom neki oda, hát vesz magának!
2009. jún. 30. 22:15
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó :S:S:S!!! Nem erre volt kíváncsi! Mindenkinek saját döntése, dohányzik vagy sem ! Egy nem dohányos!

És jó ötlet, mert személyre szóló ajándék :) !

2009. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most jó ötletet adtál nekem is, köszi :)

Mennyire "nagyfiú", egyébként?

2009. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
18 éves
2009. jún. 30. 22:20
 9/13 anonim ***** válasza:

22:16

jó volt olvasni, főleg így h te nemdohányos vagy, és mégis a védelmére keltél. ritka az ilyen. mert a nemdohányosok ált ott fúrják a dohányosokat ahol lehet. pedig semmi joguk hozzá, amíg személy szerint ÉN nem ártottam neki.

a kérdésre válaszolva pedig, sztem jó ötlet, énis épp ilyet készülök venni a barátomnak :D

2009. júl. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jó ötlet,hasznos és akár egy életre szoló ajándék!!
2009. júl. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!