Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, de van barátnője. Viszont nem valami nagy kapcsolat. Hogy tudnám bevallani neki, hogy mit érzek és, hogy engem válasszon?

Figyelt kérdés
Régebben tetszettem neki de akkor nekem nem, most már minden nap beszélünk és nagyon megszerettem.

2013. jún. 12. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
amíg van barátnője, addig ne rondíts bele a kapcsolatukba. ha nem valami nagy kapcsolat, akkor hamar vége lesz
2013. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Hagyd békén őket, még akkor is, ha nem működik jól a kapcsolatuk. Gondold bele magad a másik lány helyébe. Te örülnél neki, ha egy másik csaj rányomulna a párodra?
2013. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy nem valami nagy kapcsolat?

Nekem volt egy haverom, kölcsönösen tetszettünk egymásnak,de sosem voltunk egyszerre facérok.

Egyszer 3 évig járt egy lánnyal, és folyton azzal hülyített, hogy nem is szereti, blabla, a kapcsolatuk alatt bepróbálkozott. Mondtam, hogy majd akkor szóljon, ha szakítottak. Még 1 évig tartott...

2013. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D'a ***** válasza:
látom a gerinc itt is hiányzik.. te örülnél ha te lennél a lány helyében? szerintem nem. szóval kuss ;)
2013. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem értek egyett az előzőekkel. Nem egy 3 gyerekes családot akarsz szétszakitani...Hivd el valahova,ha eljön akkor már félig megvan. Búj hozzá...Ezzel csak megsürgeted az elkerülhetetlent. Ha most ott hagyja a csajt akkor azt később is megtenné.Próbáld meg és ne figyelj az előzőek közül egyikre se. Sok sikert! :)
2013. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: gusztustalan....


Ha beszélsz vele, tudakold meg, milyen a a kapcsolatuk. Ha azt mondja, nem valami jó, nem érzi magát jól benne, akkor előbb utóbb úgy is vége lesz, főleg hogy idővel rájön, hogy veled jobban érzi magát, dumálgat veled, jobban kijöttök.

DE semmiféleképp se mássz rá, mert ez egy undorító szokás. Várd meg, míg szakít vele, és onnantól szabad a pálya. Egyszóval, míg barátnője van: h-a-g-y-d b-é-k-é-n-! Neked hogy esne a lány helyében, hm?!

2013. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!