Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszul tennem ha belemennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tennem ha belemennek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szoval en varoson lakok es ritkabban elszoktunk menni abba a faluba ahol a nagybatyam lakik. Egy jo ora az ut odaig busszal. Idonkent(foleg vasarnaponkent) ki szoktunk menni nehany lannyal a faluba. Van ott egy fiu aki tetszik nekem es mind le akar allni velem. Mar tobb mint egy eve kezdodott az egesz. Akkoriban is mind akarta, hogy menjek ki este, meg kerdezoskodott felolem, de a tegnap talalkoztunk vele es mind aval volt, hogy alljak le vele. A baratnom negyszemkozt azt mondta, hogy alljak vele, mert elegge rendes fiu meg szorgos, nem fogom megbanni stb. Szerintem ivott valami alkoholt is a fiu, mert egy kicsit erzodott rajta es amig meg nem igertem, hogy a nyaron meg megbeszeljuk a dolgot addig nem akart elengedni.

Az a baj, hogy nem lakik kozel es nem szeretnem, hogy az elso baratom tavol lakjon, de mindig romantikusabnak akartam es akarom a dolgokat ha majd lesz baratom. O lenne ugyanis az elso baratom, meg nem csokoloztam egy fiuval se. Amugy o 18 eves, en meg 15 vagyok.

Mit tanacsoltok nekem ebben az esetben? Valami otletek? :D



2013. jún. 10. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne b.szasd meg magad ily fiatalon ha még nem tetted! :)
2013. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ne állj össze az első pasival. És ami nekem lejött, abból amit írtál, te sem akarod, csak a barátnőid hatást gyakoroltak rád. Nem érzel iránta szerelmet, szóval ne menj bele a kapcsolatba.


19/L

2013. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek igaza van meg még az, hogy azért télleg kicsit messze van nem vészes de 18 te meg 15 gondolhatod mit akar -.-"
2013. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

egyetértek az előttem szólókkal...nem hiszem,hogy jó ötlet

19/L

2013. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Meg írod hogy alkohol érződött rajta és nem engedett el amíg meg nem ígérted hogy találkozol vele? Szerintem kicsit többet iszik erőszakos is lehet. Szerintem sem jó ötlet.
2013. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Legalabb meggyoztetek, hogy semmi kepen se jo otlet.:)

2013. jún. 10. 18:49
 7/7 poiu ***** válasza:
Ja, nem jó ötlet. Majd szerelmes leszel valakibe fülig...
2013. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!