Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, (és főleg a 16 és 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, (és főleg a 16 és 19 év közöttiek) ti összejönnétek egy csúnya, vagy kövér sráccal, aki egyáltalán nem az esetetek, de ő tényleg szeret, és ő a maga módján kiadná magából a maximumot, hogy boldoggá tegyen?

Figyelt kérdés
Konkrétan a leírás rám igaz, de én tényleg próbálok mindig jó fej lenni másokkal, de valahogy mindig koppintanak a "legyünk barátok" már-már klasszikus szlogennel...

2013. jún. 13. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenen lehet változtatni :-)
2013. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj, hogy valaki hogy néz ki, hanem azzal, ha igénytelen magával szemben. És olyankor az agyban van a baj....
2013. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én inkább az átlagost szeretem. a túl jóképű fiúk, akiktől összef*som a bokám ha meglátom azokkal az a bajom, hogy csak kihasználják a lányokat, mert nekik úgyis mindent lehet. aki meg túl csúnya/kövér stb nem biztos hogy lenne bármi vonzó benne számomra. persze mindenkinek más az esete, ismerek olyat, akinek pont a macis alkat jön be.


sajnos nem elég mindenkivel jófejnek lenni(persze ez jó tulajdonság). meg kell találnod azt a típust, akiknek te is bejössz.

2013. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egy "macis férfival jöttem össze, talán ez az egyetlen baj vele, pedig jóképű. Furcsa páros vagyunk az biztos, 30 cm-rel magasabb és kb 50 kg-mal több, mint én (bár inkább én vagyok vékony ):D de hát ilyen a szerelem :)
2013. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyelj. Nincs kizárva, hogy így is találsz párt, sőt, nagyon is lehetséges. De szerintem magadnak tennél szívességet, ha növelnéd az esélyeid, és ezzel együtt az önbizalmad.

A kövérségre gyógyír ám a diéta és a sport. Nem kevés időt és kitartást igényel, de megvalósítható. Nem tudom hány kiló vagy és ehhez hány centi, de biztos látod magadon, mennyi szeretnél lenni. Természetesen nem kell átesni a ló túloldalára, nem kell izompacsirtának lenned, csak a túlsúlyos alakból kreálni egy átlagosat.

A csúnya szerintem egy elég relatív fogalom, mindenkinek más tetszik.

Meg ugye nem tudom, mi nem tetszik magadon. Ha például az arcbőröd csúnya, nem szégyen férfiként sem kozmetikáztatni, kinyomatni a pattanásokat, az nagyon sokat dob a dolgon. Vagy választani egy másik frizurát, ami előnyössé teszi az arcod. :) Legyél ápolt, igényes, de ugye ez alap dolog.


Remélem segítettem. :)

2013. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa, hogy olyanba lettem szerelmes, aki külsőleg nem volt az esetem...

De volt egy srác, aki-mint te is írtad- tényleg szeretett és tudom, hogy mindent megadott volna értem. De én nem voltam belé szerelmes, csak barátként tudtam ránézni, szóval az egészből nem lett semmi...

Lesz olyan, aki beléd szeret, hozd ki magadból(a külsődből is) a maximumot, nem kell aggódnod.

2013. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
70%

Engem pl. inkább az zavar az ilyen srácokban hogy külsőleg gyakran ápolatlan a hajuk, rossz a ruhájuk (persze aki nem engedheti meg magának a jobbat azt nyilván nem szólom le). a "helyes" srácok sokkal többet törődnek a külsejükkel. Na persze nem kell tulzásba vinni de sztem fontos a megjelenés. Ja és a cél érdekében gyúrhatnál is egy kicsit. Szeretjük ám az izmokat ;)

16/L

2013. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csak az számít, hogy valaki "csúnya" külsőre. Nekem pl volt egy olyan srác, aki mindennél jobban szeretett, mindent megtett értem, és mindent amit tudott meg is adott nekem, csúnyácska volt ő is...ezzel nem is lett vna probléma, mert bármikor meg tudok szeretni valakit, ha valamilyen szinten megvan a vonzalom..és az nem feltétlen külső miatt, hanem valami megmagyarázhatatlan dolog. :) De sajnos nem volt meg, szóval el sem tudtam volna vele képzelni, hogy mondjuk megcsókolom. De olyanra is volt példa, hogy megszerettem egy srácot, aki eleinte egyáltalán nem jött be, sőt kifejezetten nem tetszett a külseje...aztán megismertem és valahogy előjött ez a vonzalom dolog nem tudom honnan. Ehhez persze kell egy fokú intelligencia, az agyonszolizott tűkörmű lányoktól, vagy a Cosmon nevelkedő tini generációtól nem biztos, hogy ezt a reakciót kapja az ember. Sajnos ez egy felszínes világ, de hidd el, vannak olyan lányok, akiket még mindig a belső érdekel :)
2013. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :D
2013. jún. 16. 08:45
 10/10 anonim válasza:
Természetesen,aki folyton hozzám bújna,és mutatná,hogy szeret,akkor minden kétség nélkül. És egyébként is. Annyira nem érdekel a külső! Pedig azt mondják,annak aki modellkedik csak a pénz,és a kinézet számít,de nekem nem... x
2013. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!