Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szép nőként egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szép nőként egy csúnya kövér fiúval jövök össze, akkor az a fiú nem fog megcsalni elhagyni, mert kutyának se kellett eddig senkinek?

Figyelt kérdés
25 éves csinos lány vagyok, elegem van már, hogy mindig csak kihasználtak, elhagytak, megcsaltak, átvertek a jó pasik. Van egy ismerős fiú 28 éves még soha nem volt barátnője, félénk szegény elég csúnya stb. Ha összejönnék vele akkor szerintem nagyobb biztonságban lennék, mert kutyának se kellett eddig.
2013. máj. 15. 10:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet előre megmondani. Lehet, hogy egy bizonyos első kapcsolat kell ahhoz neki, hogy átmenjen egy csőbunkóba. +Te most az eddigi rossz kapcsolataid hiányosságait keresed benne, de mi lesz ha a vele való kapcsoloatodból hiányozni fog valami (abból ahogy írsz róla eléggé az jön le, hogy neked ő annyira azért nem tetszik)?
2013. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

21 éves jóképű srác vagyok, szerintem nemtől függetlenül ugyan az fog történni veled is mint velem.


Elegem lett, hogy a csinos lányok csak arra használnak, hogy mást idegesítsenek, féltékennyé tegyenek.


Ezért elkezdtem csúnyább lányoknak udvarolni.

Uram bocsá!

Hát utasított el csinos lány is, de ezek a csúnyább csajok.


Olyan ocsmány, durva módon lekoptatni, lehetőleg úgy, hogy mindenki lássa, főleg a barátnői. Többször is. Hát valami elképesztő volt.


Egyszerűen nem fogták fel, hogy nem kihasználni/szórakozni akarok velük, ezért ellenszenvesek voltak, gondolom azt hitték, hogy túl jó vagyok hozzájuk (ami igaz) és csak trófeaként kellenek.

Vagy csak ebben élték ki magukat.


De borzasztó emlékeim vannak ezzel kapcsolatban.

Egy csinos lányt sokkal könnyebben felszedek bárhol, párkapcsolatra már alapból bármilyen csajt nehéz, szerintem, főleg úgy ha a második gondolatuk rögtön az, hogy biztos megcsalnám.


Hülyén fog hangzani, de egy csúnya lánynál nehezebb dolgom van, mint egy csinosabbnál. (Legalábbis nekem csúnya).


Ne adj lejjebb mert csak megszívod.

2013. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ne a külső alapján járj valakivel!Ismerd meg a srácot és utána dönts.Tudod a külső megfog, a belső megtart.Egy adonisz pasival nem fogsz együtt maradni ha közben sík hülye, nincs közös érdeklődés..stb stb. Kirakatnak jó, mutgatni, de nem maradsz mellette sokáig. Viszont nem mondom azt sem hogy ezzel a sráccal összejöhet.ínem a külseje miatt, mert az elenyésző tulajdonság(főleg ha már azon godnolkozol hogy összejössz vele), ismerd meg milyen fiú ő, és utána dönts.
2013. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

második, pont azért voltak veled durvák, mert ugy voltak vele, hogy csak hulyíteni akarod oket, ami igaz is volt, ugyhogy nem kell itt téged sajnálni.

kérdezo , én nem reménykednék, lehet egy ideig orulni fog hogy barátnoje van, aki szép is, de kinyilik majd neki is a csipája.láttam már ilyet.

az utolso kopaszodo , pocakos, fogatlan, undoríto psi is félre fog lépni.

2013. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem biztosíték rá. Elhiszem hogy el avgy keseredve de ez hülye ötlet és nem lenne megoldás. Na meg csak azért együtt lenni valakivel mert ö majd tuti nem hagy el.... elég szánalmasan hangzik nem gondolod???
2013. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom miért gondoljátok, hogy a külső határozza meg a jellemet ennyire. Csúnya is lehet szemét, szép is rendes. Inkább azon kellenne elgondolkozni milyen szinten vagytok agyilag, hogy ezek a szempontok játszák a fő szerepet párválasztásnál. Lehet meg kellene ismerni a másikat. Nem összejönni szemét de jól kinéző egyénnel, vagy éppen rendes de csúnyával csak az ego miatt
2013. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Biztos nem fog elhagyni és megcsalni, és odaadóan fog szeretni, de ennek van hátulütője is. Pl. nem fogod tudni levakarni magadról, és néha elég idegesítő ez a túláradó szeretet, és az is lehet, hogy féltékenykedni fog... Előbb meg kell ismerni, ha utána úgy látod, akkor hajrá, ha nem akkor ne erőltesd.
2013. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nem jó dolog egyáltalán, ha leadod ennyire az igényedet, mert azzal mindenki rosszul jár. Ha ennyire nem tetszik külsőre neked a pasi, akkor nem hinném, hogy ebből egy komoly kapcsolat lenne. A másik mitől csúnya és mitől kövér? Nem mozog semmit vagy túl sokat eszik? Nem olyan rég én is kövér voltam, de már nem eszek olyan sokat, mellé sokat sétálok és néha néha futok is és sikerült 13 kilót leadnom.
2013. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Pl. nem fogod tudni levakarni magadról, és néha elég idegesítő ez a túláradó szeretet, és az is lehet, hogy féltékenykedni fog..."


Erre vágynék, hogy iagzán szeressen, tulzottan is :)

2013. máj. 15. 12:06
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem érzel iránta semmit, akkor inkább hagyd és várj, mert lehet, hogy nagyon csúnya vége lesz. Konkrétan te használod ki őt, és baromira mély traumát okozhatsz neki ezzel, mert előbb-utóbb úgyis ki fog bújni, hogy te csak a saját hiúságodat legyezgeted vele.

A külső egyébként nem biztosíték arra, hogy nem ver majd át. Hallottam olyanokról is, akik pont azután kaptak vérszemet, és azután kezdtek el csajozgatni, hogy hosszú évek után egy lánnyal sikerült, mert "jé, ez nekem is sikerülhet, próbáljuk ki"... nem biztos, hogy alapvetően nem nőimádó alkat.

2013. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!