Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a (majdnem) tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a (majdnem) tökéletes lányoknak lehet párkapcsolata?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, soha nem voltam együtt fiúval. Lettek volna jelentkezők, de félelemből mindegyiküket elutasítottam rövidebb-hosszabb idő után. Rettegek a fiúktól, mert egyáltalán nem tökéletes a külsőm, bár ezt próbálom leplezni.

- 163 cm vagyok és 51-52 kiló (kövérnek érzem magam, 45-48 lenne az ideális)

- a szemeim karikásak, de elég extrém mértékben

- néha egy-két pattanás is kijön

- két aknés hegem is van, sminkkel nem látszik, de aki szép, az smink nélkül is szép, ugyebár :S

- a belső combomról jobb nem beszélni, ráadásul edzéssel is csak az izom vastagszik

- melleim 70/B-sek. no comment

- és még fogszabályozóm is van


Ezek ismeretében gondolom megértitek, hogy csak megijedni és megdöbbeni tudok, ha egy fiú csinosnak talál. A legnagyobb félelmem a push-up melltartó, arányosat hordok és így sem tűnnek hatalmasnak, de azért tudom, hogy csalás, bűntudatom van miatta, viszont ha nem venném fel, semmilyen póló nem állna jól rajtam.


Tehát mit csináljak? Egyre többször érzem, hogy genetikai hulladék vagyok, és ezzel a testtel csak büntetést és fájdalmat érdemlek, szerelmet semmi esetre sem. Tényleg csak azoknak a lányoknak lehet párkapcsolata, akiknek szinte tökéletes a testük (mármint hogy csak néhány hibájuk van)?


2011. dec. 13. 18:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A csúnya lányoknak is lehet párkapcsolata, mert ott vannak a csúnya fiúk.
2011. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Bitch,please....:

[link]

2011. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
most ezek alapjan nem tudom megallapitani, de sztem nem vagy csúnya.. kuldj kepet.. ja, lany vok, ne ijedj meg :)
2011. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Az egyetlen genetikai probléma benned a töménytelen önbizalom hiány.


Nem győzöm ismételgetni: csúnya lány nincs, csak ápolatlan. Add magad, tartsd rendben (izmosan, szépen, ápoltan) a tested, lelkedet, és hidd el, meglesz az a fiú. De amíg sugárzod magad körül, hogy te ronda vagy, addig úgy is fognak bánni veled. A szépség nem abból ered, hogy valakinek mekkora a melle, vagy milyen vastag a combja (én személy szerint például hideglelést kapok a piszkafa lábaktól), vagy van-e fogszabályzója. Most van, majd nem lesz.


Ha valaki szépnek talál, akkor mosolyogj rá, köszönd meg, és élvezd - hiszen lám-lám, szép vagy :)

2011. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem csak túlságosan kritikus vagy magaddal szemben, megnéznék egy képet rólad. Van rajtad 3-4kg felesleg, de szerintem ez még egyáltalán nem gáz. Nem hiszem, hogy két heg meg néhány pattanás annyira elrondítana. A karikás szemek ellen van egy nagyon jó, olcsó módszer: alvás. A mellmérethez nem értek annyira, de nem kell, hogy óriási melleid legyenek, lehet egy átlagosabb méretű mell is szexi. Fogaszabályzó meg... hát nem mondom, hogy jó, mert nyilván nélküle jobban érzi magát az ember, meg látványnak is természetesebb, de aki emiatt nem akarna, attól jobb is, hogy megszabadulsz. Szerintem ne görcsölj annyit ilyeneken.


Küldenél egy képet privátban?

2011. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
haha :D kuldd el privatban..
2011. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

nem értem miből gondolod hogy csak a "tökéletes"lányoknak lehet párkapcsolatuk

ha egy fiúnak megtetszel akkor Te is mérd végig őt és gondolkozz el rajta hogy tetszik-e,bejön-e

de amíg úgy gondolod ahogy az utolsó 2 bekezdésben írod akkor ne várj sokat e téren

elsőnek változtass a hozzá állásodon,amíg Te nem gondolod úgy hogy szép és nőies vagy akkor mások se fogják(14/F)

2011. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
oké, küldök képeket privátban
2011. dec. 13. 18:36
 9/23 anonim ***** válasza:
küldj nekem is képet! :) lány vagyok!
2011. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy bajod van, az pedig nem a külsőd, hanem hogy szimplán eszeveszett hülye vagy. De tényleg.

- A súlyoddal semmi baj nincs, ráadásul írod, hogy sportolsz, TUTI nincs vele semmi gond.

- Karikás? Na és? Másnak ferde az orra, hatalmas a füle, markáns az álla, és mégis boldog.

- Pattanás - szinte mindenkinek van, kijön és ELMÚLIK.

- Sminkkel NEM látszik? Akkor meg hol a gond? Ha sminkkel el lehet takarni, amúgy sem lehet valami nagy cucc. "Aki szép, az smink nélkül is szép" - hol olvastad ezt, valami emlékkönyvben? Kiscsillag, csak mert nem vagy szépségkirálynő, még lehetsz szép.

- Comb - ugrás az első ponthoz, szóval bebeszéled magadnak.

- 70/B-s? És? Valakinek 70/A-s és boldog és párkapcsolata, mert nem nyavajog.

- Fogszabályzó. Azt jelenti, hogy törődsz a külsőddel. És majd LEVESZIK.

Tényleg, ezek legyenek a legnagyobb gondjaid az életben. Nem azért nem érdemelsz szerelmet, mert genetikai hulladék vagy, hanem mert baj van az agyaddal.

A szerelem nem azon múlik, hogy 2cm-vel nagyobb-e a combod, mint egy kifutó modellnek, vagy hogy van-e egy heg rajtad valahol. A szépség mindenkinek más, és ha szeretsz valakit, mert kedves, vicces, megértő, akkor az utolsók lesznek, amiket megnézel rajta, amiket felsoroltál. Persze, lesz srác, akinek nem fogsz bejönni, mert SENKI sem tetszhet mindenkinek. De ha te elégedett vagy magaddal, nem hisztizel hülyeségeken, beléd szerethet akárki. Nézz már körül, sok igénytelen, csúnya lánynak barátja van és a legnagyobb szerelemben vannak, szóval tényleg nem értem, mi a problémád.

2011. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!