Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljem rá hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem rá hogy ez nekem kell?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve együtt vagyok. Nem zökkenő mentesen kicsit sem, csonka családban él és minden figyelmet amit eddig talán életében kapott az az én figyelmem tehát központ vagyok neki emiatt néha túlzásba mennek a dolgok. Én több mint 10 éve táncolok és -16 kg is leadtam azóta még mindig nem dolgoztam fel a gúnyos nézéseket a megjegyzéseket és konkrétan nem tudom milyen szakszó van rá de "figyelem hiányos" vagyok vágyom arra hogy valami miatt figyeljenek rám.

Mikor a barátommal összejöttünk lazán egy 1,5 hónapja volt 5 mm-es fültágítóm amit megjegyzem nem divatból hordtam csupán megtetszett és úgy éreztem erre szükségem van. A barátom fél évből 4 hónapon keresztül (az utóbbi 4 tehát az első kettőben észre sem vette) végig piszkálódott milyen undorító a fülem. Megegyeztünk maximum 6 mm lehet. Betartottam! Megígértem neki ha békén hagy akkor nyárra kiveszem a fülemből de azzal a feltétellel hogy évkezdéskor visszarakhatom mert szeretem nem mellesleg rengeteg pénzem ráment. Még iskola időben kedveztem neki és kivettem egy fél hónappal azóta rengetegszer mondtam neki hogy legalább a 2 mm-est had tegyem vissza mert hiányzik ő pedig elkezdett vádaskodni olyan dolgokkal amiket én azért nem engedek neki amik az ő szervezetét károsítanák (gyenge szíve van, kondizik fehérjézni szeretne a szíve két évvel ezelőtt mikor kondizott sem bírta azóta szúró mellkasi problémái vannak)

Segítsetek nekem hogy magyarázzam el neki hogy nekem erre szükségem van anélkül hogy vádaskodjon hogy megint fehérjézik és ezzel tönkre teszi magát.

A fültágítót szidó valamit értelmetlen posztokat és bojler eladását közvetítő szellemiségűek kerüljenek!

Véleményeket persze elfogadok!

21/L



2013. jún. 13. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy 21 éves az tuti.
2013. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mégis mennyi pénzed ment rá? én két fülemet tágítottam 15 ezerböl 30 ig de olcsobban is megoldottam volna.
2013. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért egy fültágító meg a szívproblémák közt van egy kis különbség magyarázd már meg neki...-.-"
2013. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én barátom is szidja az egy centis fülem, de őszintén.. sz*rok rá. A kék hajam sem tetszett neki először, de ha velem akar maradni, meg kell szoknia. Azóta is együtt vagyunk (3éve) és már a menyasszonya vagyok. A kulcs az egészhez, hogy hagyd, csináljon "amit akar" (jelen esetben a kondis cuccok), és majd rájön, hogy rossz neki. Téged meg ha szeret, nem fog otthagyni egy fél centis luk miatt. Ha meg fenyegetőzne vele, már rég rossz az egész. Nem illetek egymáshoz.

L/20

2014. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!