Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek, mit kérdezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, mit kérdezzek tőle, hogy beszéljem rá?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy nővel aki 31 éves én 25 éves vagyok, nagyon sokat beszélgettünk elmondott nekem sok dolgot meg fordítva is de, neki van élettársa 12 éve. Élettársa kamion sofőr külföldön 4-5 hetente haza jár 1 hétre. Ezzel a nővel egymásba szerettünk neten meg is írtuk egymásnak meg telefonon is beszéltünk és ott is elmondtuk egymásnak az érzéseinket. Párszor összevesztünk mert kattant egyet, hogy lehet csak átverem és nem akar bele menni mert nem akar egyedül maradni de, végül mindig megnyugodott. Elmondása szerint egy szer sírt miattam, hogy szakított lényegében velem és felhívott telon, hogy merre vagyok? És beszélgettünk. De múlt hét hétfőn is bekattant de én akkor meguntam és megmondtam neki találkozni fogunk mert sajnos amikor akartunk egyéb dolgok miatt nem sikerült. Nem hitte el nekem és leakart beszélni mert a lakóhelyén nem akart találkozni az ismerősök miatt. Végül rászánta magát és találkoztunk hatalmas ölelés, arcra puszi és síri csend. Elmondtuk egymásnak is az érzéseinket, hogy szeretjük egymást és kellünk egymásnak de, neki idő kell azt mondta nekem. Csók történt meg sok sok ölelés. Tegnap beszélgettünk és felhoztam neki a témát mert hétvégén jön haza az élettársa, azt írta nekem nem tudja, hogy mer e szakítani vele mert, ha bele gondol a szakításba akkor úgy érzi, hogy valahol szereti még de az is lehet, hogy megszokásból van csak. Most nem tudja ő se mi tévő legyen.


Ebben szeretnék tanácsot kérni. Köszönöm a segítséget!


2013. máj. 22. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez a nő most hétvégén nem téged válasz, kukázd. Már most lehet sejteni, hogy oda való-egyébként. Lényegtelen a 12 év, nincs gyerek, nincs semmi.Aki egy ilyen kapcsolatot, nem zár, az szereti a lóvét, de te is kellenél mint szerető.kb. ennyi a felállás.
2013. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*választ
2013. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pénz nem érdekli.. ennek sokszor hangot adott nekem..attól nem félek.
2013. máj. 22. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!