Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szeret motorozni én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeret motorozni én viszont nem nézem jó szemmel ezt a hobbiját, féltem, hogy egyszer valami baja lesz. Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, fogadd el. Attol, mert te felted, nem kell feladni azt, amit szeret csinalni.
2013. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne beszéld le róla. Gondolom akkor is motorozott, amikor megismerted. Ne akard megváltoztatni. Ha nem tudod elfogadni, hogy motorozik, akkor hagyd el, de megváltoztatni ne akard.

Az én férjem is motorozik, én is mindig aggódok, de ugyanígy aggódok, amikor autóval megy valahova. Akit szeretünk, azért aggódunk, ez természetes, de ezért nem kell lebeszélni róla.

2013. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi erővel autózni se engedd majd a következő hapsidat, mert valószínűleg hamarosan kihajít a mostani barátod, és lecserél egy olyanra, aki viszont vágyakozik felülni egy 190+ lóerős csoda masinára

Már maga az élet egy olyan dolog, hogy elindulsz reggel és lehet sose érsz haza, tudod azok gondolkodnak a bajon akik ráérnek ilyesmiken agyalni

20/F

2013. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. Inkább kivánj neki minden ut előtt sok szerencsét, és néha menj el vele... Isteni érzéés :)
2013. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyenek biztos,hogy a motoron halnak meg.
2013. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Sehogy :)ha nem esztelenül megy, akkor nem lesz baja!

Menj vele néha, tényleg jó érzés.

Engem se lehet :) lebeszélni, sőt, a barátom is megcsinálta a jogsit mocira azóta


Széles utat, gumi fákat!!!


28/N

2013. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ő már nem fiatal, igazán abba hagyhatná.
2013. máj. 28. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:

ez egy szenvedély, én meg tudom őt érteni. ugyanúgy mint a hegymászás, a makettezés, vagy az írás.

annyi különbséggel, hogy rizikósabb hobbi mint a sakk. a helyedben inkább vennék egy jó sisakot meg mocisruhát és mennék vele.

2013. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak azért mert papíron nem fiatal azért nem biztos hogy ő öregnek érzi magát. Sőt azért abba se kell hagynia. :) Há szereti akkor el kell fogadnod.
2013. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Mutass neki a Youtub-ról motoros durva baleseteket.
2014. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!