Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tenne egy lány egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Mit tenne egy lány akkor, ha egy barátnőjétől megtudná, hogy tetszik nekem? Ha neki is tetszem, lépne valamit? Hogyan reagálna? Mit tenne akkor, ha neki nem tetszem?


Személyes tapasztalatokra is kíváncsi lennék.


17F



2013. jún. 14. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ha kölcsönös akkor én biztosan örülnék neki, és keresném a társaságod:) ha pedig nem jössz be, akkor kevébé lennék veled már kedves, figyelmes.. persze nem bunkoznék:)
2013. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez azért a lánytól is függ. Ha tetszel neki, lehet, hogy visszaüzen, hogy szabad a pálya:D Én legalábbis ezt tenném. De az is lehet, hogy kicsit húzni akarja az agyad és azt mondja nem biztos benne. Ha viszont nem jönne be a fiú, akkor én is egy kicsit hidegebben viselkednék vele, de én pl nem tudom az ilyen helyzeteket kezelni. Persze bunkó én sem lennék vele.

Azért próbáld meg, hidd el, még ha nemet is mond, csak ő veszíthet:)

Sok sikert!

17 l

2013. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pattint, és kioktat.xD
2013. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!