Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Mi mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha pl egy lány belétek zúgott, de előtte nagyon jóba voltatok, de nektek nem jön be a csaj és elutasítottátok, akkor ti mit csinálnátok, ha a lányról kiderülne, hogy depressziós, vagdossa magát? Megijednétek? Féltenétek a lányt, nem? :) Vagy valami hasonló ötlet? :D

Isten ments, hogy ilyent csináljak, vagy valami, de nemrém felmerült valahol (asszem újság talán) és érdekel a véleményetek. :)

Köszi a válaszokat.

L/14



2013. jún. 4. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem érdekelne, nem hagynám, h zsaroljon.
2013. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Világos, hogy félteném. Ha előtte jóban voltunk, az nem múlna el két perc alatt.
2013. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
azon agyalnék, hogy bazz remélem nem miattam tette...és közben hálát adnék a Teremtőnek, hogy nem jöttem vele össze. kell a fenének egy ilyen lány
2013. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
ha lelkiismeretfurdija van akkor vagdossa magát? beteg vidd el a viharszigetre terápiára és hagyd el!
2013. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Hálát adnék, hogy hárítottam egy golyót és megmondanám barátnőinek, hogy beszéljenek a fejével, mert nem normális viselkedés.
2013. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És ha pl nem miattatok tenné? Esetleg ha a családi háttere miatt?

Első:szerinte ez nem zsarolás. :D

Akkor elnézést, szerintem rosszul fejtettem ki magam. Inkább úgy fogalmazok, hogy már jó ideje megbeszéltétek, hogy nektek nem tetszik, de attól még legyetek ugyan úgy haverok, de úgy tekintesz rá, mintha a kishúgod lenne stb... (Most csak írogattam valamit, asszem ilyesmi volt a magazinban is) És rá pár hónapra kezdődne el.

Amúgy köszi a válaszokat. :)

2013. jún. 4. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor segítenék neki kijönni, de csak ha engedi, ha nem, akkor az az ő választása...
2013. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2013. jún. 4. 21:56
 9/10 anonim válasza:
Engem nem érdekelne.
2013. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
öö.. okéé. :D
2013. jún. 5. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!