Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerelmes belém, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerelmes belém, de én nem vagyok az, viszont nagyonnagyon szeretem. Volt már valaki ilyen helyzetben? Akkor mi lett a vége? Van olyan, aki esetleg így házasodott össze valakivel? (huszonéves lány)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyok szerelmes, viszont teljesen olyanok a reakcióim meg minden vele kapcsolatban, mintha az lennék. El tudnám képzelni, hogy leéljem vele az életemet (persze ez még messze van, csak jólesik ilyenre gondolni néha). Általában azt érzem, hogy megtaláltam a másik felemet, hogy kiegészítjük egymást, és állandóan vele lennék, mindig jól érzem magam vele, ha nincs itt, akkor hiányzik. Egyre jobban kötődöm hozzá, ahogy telik az idő, már jópár hónapja együtt vagyunk. Nem tudom, hogy mégis mi miatt nem vagyok szerelmes, pedig voltam már ezelőtt többször is. De ez most más. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2013. máj. 20. 14:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagy szerelmes, és megtaláltad életed párját!

Basszus, te nem érzed, hogy ez a kettő kizárja magát??

Könyörgöm, minden nő agyilag hulla?

2013. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
A szeretet erősebb kötelék, mint a szerelem. Ez így természetes. Nem feltétlen kell annak lángolnia.
2013. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Egy nagy csalódás után ismertem meg a srácot, nem akartam először kötődni hozzá...nagyon kedves volt jól éreztük magunk együtt és ennek örültem. Szerettem, meg minden de nem azzal a heves szerelemmel...

igazából nálunk az idő segített. Nem volt robbanásszerű tűz, de ahogy egyre jobban megismerkedtünk egyre jobban kötődtem, lebontottam a saját falaimat és ma már szeretem. (ehhez kellett a türelem) Talán nem őrült lángoló szerelem, hanem mély szeretet de nem is baj...

2013. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
8%
Kedves második, a tanácsaidat tartsd meg magadnak. Szerinted normális, ha a kapcsolat legelején sincs szerelem?????
2013. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%

kicsit van benne ellentmondás ..

ha szereted akkor mi a baj ?

ha vonzódsz is hozzá :O ? akkor meg miről beszélünk.

2013. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%
Csak biztonságban érzed magad mellette, és megnyugtat a biztonságérzet. De ettől még átvered.
2013. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
21%
Kassandra azért, mert te nem vagy szerelmes a párodba, csak megszoktad, még másnak ez alapfeltétel.
2013. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

1.vel nem értek egyet.

Voltam már nagyon szerelmes, és pl nem is tett jót a kapcsolatnak...a lángoló szerelem olyan volt min a függőség, és belőlem pl a rosszat hozta ki. (féltékenység, hiszti stb) Utálatos dög voltam.

Mostani kapcsolatban nem őrülten vagyok szerelmes, de szeretem a másikat, és tudom h vele akarok élni...igazából ebben az állapotban sokkal tisztábban és józanabbul tudok gondolkodni, mint az "őrült" szerelem fázisban.

2013. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerelem nélkül olyan, mintha a barátod lenne..
2013. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

Előttem szóló félreértett...nagyon szeretem a párom és szerelmes vagyok bele.

Csak ez a szeretem nem úgy jött h BUMM nagy lángoló szerelem. Az elején szimpátia volt, utána meg az h jól éreztük magunk együtt...a többi meg szép lassan alakult ki...napról napra közelebb kerültem hozzá, és több év után most is még tudunk újat mutatni a másiknak és egyre csak jobb a kapcsolatunk. És a szerelem egyre csak nő... Ez nem megszokás. (szerintem ez jobb mint a hirtelen nagy lángolás majd nagy kihúnyás)

2013. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!