Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek ha hazajön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek ha hazajön?

Figyelt kérdés

Ma a páromat felhívta egy barátja, egy étterem tulajdonos, hogy lenne némi meló, meg kéne csinálni ezt-azt. Mikor a párom elmondta, felállt a hajam, ezt így morogva meg is említettem neki, mert ott dolgozik az exe mint pincér.

Nem hisztiztem, nem szóltam semmit, csak szótlanul tettem vettem itthon. Nem volt kedvem dumálni. Magamban kicsit dünnyögtem, hogy ülhetek a tűkön, ha majd ott lesz.. mivelhogy elég féltékeny típus vagyok. Nem a cirkuszolós fajta, inkább aki csendben sírdogál egy sarokban.

Megkérdezte, hogy mi van, erre csak azt válaszoltam, hogy "semmi". Fogta a telefonját, és felhívta a barátját, hogy ne haragudjon, nagyon sok a munkája, nem tud menni. Csak annyit mondtam erre, hogy most rám lesz biztos pipa, hogy miattam lemondott egy melót. Egy óra múlva felöltözött, hogy megy az apjához, aki pár méterre lakik tőlünk. Olyan fél óra múlva felhívtam, hogy hozzon valamit a boltból hazafelé, mert elfelejtettem, és hallottam, hogy nagy zajongás van körülötte. Tudom, hogy elment az étterembe, most is ott van, mert aputól már rég haza kellett volna érnie.

Nem tudom hogy viselkedjek ha hazajön. Kérdezzek -e rá, hogy hol volt? Vagy hagyjam a fenébe az egészet, és rágódjak magamban? Tanácstalan vagyok...


2013. máj. 30. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem érkezett válasz.
2013. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hanariko ***** válasza:
kérdezz rá, vagy beszéljetek róla, nem lesz így jó, hogy lemondja, de mégis elmegy, ugyanakkor neked se kéne féltékenykedni (gondolom nincs rá okod) még "csendben a sarokban" sem.
2013. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne ess neki, csak kultúráltan mondd meg, hogy igaz, hogy kicsit zavart, hogy az exével is fog találkozni, de azért nem kellett volna hazudnia. Ahogy ő is feltehetően elvárja, hogy őszinte legyél hozzá, te is csak ezt várod el tőle.
2013. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én nagyon féltékeny tipus vagyok.

pont tegnap oszottam meg egy olyan képet amire az volt irva hogy (szakítottam de maradjunk barátok, a kutyám megdöglött és megtartom) érted...

én sem nézném jó szemmel ha a párom oda menne,ahol az ex van én se megyek rá való tekintettel .

2013. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem bántásból, de ha nem hárpiáskodnál, ő sem érezné úgy, hogy hazudnia kell. Kérdezz rá szerintem, de normális hangnemben.
2013. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat dolgozik, hogy mindent megadhasson nekem. Tudom, hogy nagyon szeret, ezért is próbálom inkább támogatni, nem fárasztani buta féltékeny kirohanásokkal.. csak hát, aki féltékeny típus, az tudja, hogy ez nem egy gombnyomásra működik, hogy én ezt most kikapcsolom. Tudom, hogy nem csalna meg, bízom benne, mégis a gondolata, hogy találkozgat majd azzal a nővel (akaratlanul is) nyomasztó nekem. Főleg, hogy egy olcsó nőről van szó (ezért is dobta ki annak idején).

Tudom azt is, hogy kell a munka, mert kell a pénz, terveink vannak, hogy átalakítjuk a lakást, és ez a barátja régebben is megbízta már jól fizető melókkal. Az eszem azt súgja, hogy nem lehetek ilyen.. de ezt is tudom, hogy nem lennék nyugodt míg ott van, nem tudnék jó pofát vágni, mikor hazajön, nem bírnám ki, hogy ne faggassam mi volt.. ebből meg tuti veszekedések lennének. Ördögi kör.. :(((

2013. máj. 30. 16:45
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezüst nyíl..

Ha figyelmesen olvastad volna el, amit írtam, és nem csak valami nagyon okosat akartál volna (magas lóról) hozzászólni a kérdésemhez, akkor lejött volna, hogy épphogy nem vagyok hárpia. Nem hárpiáskodok, nem hisztizek, csupán nem tudok jópofát vágni hozzá, hogy napokig össze lenne zárva az exével. Bizalom ide vagy oda.. azért megnézném azt a nőt, aki ennek még örülne is.

2013. máj. 30. 16:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha figyelmesen elolvastad volna a válaszom, odaírtam, hogy nem megbántani akarlak vele. Te magad írtad, hogy ha odamegy, hiszti lesz belőle valószínűleg, ezzel ő is biztosan tisztában van, ezért hazudott.
2013. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!