Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet összejönni egy olyan fiúval akinek elvileg tetszik az ember, de eddig csak párszor rám írt és annyi? Én meg félek ráírni neg odamenni hozzá élőben

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ráírsz vagy/és odamész hozzá. Hidd el nem fog megharapni:D
2013. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy összeszeded a bátorságod és írsz neki

De ne feledd, hogy két oka lehet hogy "csak párszor rám írt"

1.-Nem tudom miért írt rád, de csak épp szeretett volna kérdezni vagy mondani valamit, tehát semmi olyan szándék amit Te szeretnél

2.-Látta, hogy nem vagy túl érdeklődő, vagy Te sosem keresed és így fél, hogy Te nem is akarsz semmit, ezért inkább nem keres, remélve, hogy majd Te ráírsz egyszer (ekkor megjön a bátorsága és rád fog hajtani)


Tehát írj neki, kérdezd meg hogy van, és onnantól ha akar valamit, akkor kezébe kell venni az irányítást, Te pedig érzékelteted vele FINOMAN, hogy hé te hülye kellesz nekem


A "személyesen oda menni" részt is hagyd meg neki nyugodtan, fiúk megszokták hogy mindig szívnak, és mindent nekünk kell csinálni, csak érezze, hogy van értelme odamenni!!!


f/20 :)

2013. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát amikor beszéltünk eléggé utalgatott,hogy tetszem neki,de félek,hogy szórakozik velem,meg gyerek még,hiába 18+,de már volt ilyen korú barátom és maga se tudta,hogy mit akar :DD
2013. jún. 16. 10:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj rá szerintem egyszer nyugodtan.Azzal még semmi baj sincs,te se adod "oda" magad,a srác meg legalább megérti hogy van nálad értelme próbálkozni.
2013. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, NE! általánosíts

Köszi :)

2013. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem szokásom,csak van egy fajta félelmem:D

Főleg,mert neki is a leggyakoribb témája a szex:D

2013. jún. 16. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Jajjj ez a szex téma... miért olyan félelmetes az? Egyszer úgy is túl esel rajta, de nem ma, és nem holnap, az még nagyon sok idő onnantól számítva is, hogy barátod lesz, utána pedig Te is kívánni fogod

Nincsen benne semmi félelmetes

2013. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a szex félelmetes,hanem,hogy megint egy gyerekes hülyét fogok ki,és az,hogy csak a szexre megy egy adott személy,a szexszel semmi bajom :D
2013. jún. 17. 22:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod a volt barátnőm aki egy teljesen visszafogott lány, előbb tért rá a szex témára mint én, voltam-e már lánnyal stb... meglepődtem, de utána amint kapott választ, hanyagolásba ment a dolog

Lehet tőled is csak pár dolgot akar tudni:) De ha úgy érzed hogy nem, akkor még mindig van esélyed elküldeni őt

2013. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ohh de az a baj,hogy nagyon tetszik :D hogy rohadna meg...:(:D

Hát ja lehet:D Meg lehet,hogy csak így fél tőlem vagy nem tudom,bár szerintem ezt inkább én mondhatom el magamról

2013. jún. 18. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!