Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma megtaláltam interneten azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma megtaláltam interneten azt a lányt, akibe gyerekként szerelmes voltam. Érdemes felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Általánosban szerettem,de nem mondtam meg neki.De később se felejtettem el,a mai napig a keresztneve a jelszavam szinte mindenhol,és most felnőtt gyönyörű nő már.

De nem tudom hogy hangzana ezt neki elő adni...


2013. márc. 10. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg. Rosszabb abban a tudatban élni, hogy "Mi lett volna ha..."
2013. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bejelölheted, beszélgess vele ha úgy adódik.


De ne mond el neki csak ha már ő is úgy gondolja.


Egy kellemetlen szitutól fogod megkímélni magad.

2013. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Baccardi01 ***** válasza:
Egy próbát mindenképpen megér.
2013. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg! Lehet, ő is így érezz irántad.:)
2013. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól tartok,arra sem emlékszik,hogy a világon vagyok,és csak negatívat kapnék tőle...Mert hát nem is tudom milyen ember lett belőle,én meg nem vagyok valami átlagon felüli...
2013. márc. 10. 12:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Érdemes! Nem veszítesz semmit. Kezdj el vele beszélgetni, hogy gyerekkorból ismered stb. aztán meg mond el neki.

Én igaz nem ilyen későn, 10 év után vallottam be egy srácnak és ő is viszont szeret még a mai napig , ez amolyan első nagy szerelem , csak jó messze lakik, nemhogy másik országban, másik kontinensen :O

2013. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ne szalaszd el a lehetőséget!

Tessék nyomulni!


Nem itt pötyögünk, mötyögünk, csapjál már a lova közé!!!!!


Hajrá!!!!

2013. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
írj rá hogy: "hmm általánosban "szerelmes" voltam beléd, most mi van ilyenkor?" :D
2013. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Végre sikerült felvenni vele a kapcsolatot,hát ... nem valami nagy öröm volt,amit láttam.Kint él Spanyolországban és még csak eszében sincs vissza jönni.

Az a baj a pesszimizmusban,hogy ha igazam van,nem tudok neki örülni.Mert amúgy meg gondoltam nem jön össze a dolog,de más okból,nem ezért.

2013. márc. 12. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!