Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz ha a lány kezdeményez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtünk meg neten. Azt mondja bír. Facebookon tartjuk most a kapcsolatot. Azt mondta (a képek alapján) hogy gyönyörű vagyok! Minden jel arra mutat hogy bejövök neki! Találkozni fogok vele a nyáron. A nap minden percében rá gondolok és ha nem ír vissza idegeskedek. Totál bele vagyok esve és ez a találkozásunkkal szerintem csak erősödni fog..

Mit gondoltok? Fog kezdeményezni? Hogyan fejezzem ki az érzéseimet?

14/L ( ő 16/F)

(---> azt mondta szerinte 2 év korkülönbség nem sok .. ezt nem a mi kettőnk kapcsán mondta!)



2013. jún. 17. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nincs megírva sehol, hogy ki kezdeményezzen. Nem kell leragadni a régebbi időkben..ez 2013, változik minden.
2013. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mindegy, kezdeményezzen, aki akar.. ez a világ már úgyis meghülyült.. tudod ma már sok helyen előállt az a szerep, hogy: megfordult a világ, tehén b@ssz@ bikát
2013. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az.
2013. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De mit csináljak?! Álljak elé amikor jön és mondjam azt hogy beléd vagyok esve vagy mi???

Egyszer azt írta Ő is nagyin szeretne barátnőt és én szimpi vagyok neki, de a normálisabb fiúk nem azzal kezdik hanem szépen lassan elkezdenek ismerkedni...stb

most lehet hogy ő is tervez olyat hogy elmondja nekem? vagy... ááá belekavarodtam..

2013. jún. 17. 16:26
 6/9 anonim válasza:
22%
Ha neten ismerkedtél meg vele, semiképp ne találkozzatok. Rengeteg probléma szokott lenni a neten ismerkedésből, hidd el én tapasztalt vagyok.!
2013. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen és muszály vele találkoznom!!!!!!!!
2013. jún. 19. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne úgy kezdd, hogy beléd vagyok esve, hanem ismerjétek meg egymást lépésről lépésre.
2013. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez már megvolt.. élőben könnyebb lenne..
2013. jún. 19. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!