Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Serenity-cica kérdése:

Fiuk! Titeket zavar, ha egy lany kezdeményez?

Figyelt kérdés
ez kizaro ok lehet? tehat megtortenhet, hogy tetszik egy lany, de mivel o kezdemenyez, ezert megsem erdekel titeket?

2013. márc. 29. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha szeretem a lányt akkor ő is kezdeményezhet!

15/F

(én imádom a barátnőmet)

2013. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 legly ***** válasza:

Hát ebbe a mai világba már nem tök mind1? xd


Amúgy komolyra fordítva, őszintén, én érzem magam kínos helyzetbe...főleg ha az illető iránt nem érzek semmit, csak barátságot...


Üdvözlettel

Legly

2013. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
csak kivancsisagbol kerdeztem. hogy mennyire nyuszik a mai fiuk. :-)
2013. márc. 29. 09:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem
2013. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kifejezetten jó, ha a lány kezdeményez.
2013. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez nem csak azért van mert nyuszik a fiúk..:D volt hogy én se kezdeményeztem, pedig tudom hogy ez az én feladatom lenne.:D Hidd el néha ti (lányok) se tudjátok hogy nekünk mennyire nehéz azt észrevenni hogy ti most éppen mit akartok. Elvárjátok, hogy kezdeményezünk jeleket meg nem adtok, akkor meg hogyan?:):D

17f

2013. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hat minden lany mas. en ha valakitol akarok valamit, akkor eleg eggyertelmu jeleket adok. es ha semmi visszajelzes, akkor kerek-perec elmondom mit szeretnek. eddig az osszes baratomnal 1 kivetelevel en kezdemenyeztem. de mar 3 eve komoly kapcsolatom van es a baratnomnek is. tegnap beszelgettuk, hogy vajon miben valtozott a helyzett fiuk es lanyok kozott. de ugy latom semmiben. :-)
2013. márc. 29. 10:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Én imádom, ha egy lány kezdeményez, egekbe nyomja az önbizalmamat! :) És ha még tetszik is... :D

Nálam is kezdeményezhetnél! :P

2013. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de ez 15x ritkább mint hó 30 fokos melegben.
2013. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as. ki tudja? :-P
2013. márc. 29. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!