Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb lánybarátomba. (? )

Figyelt kérdés

Nos, már egy jó ideje ismerek egy lányt konkrétan Júli.1-én lesz féléve. Nagyon jól össze ismerkedtünk, és jóba lettünk. Aztán ki jelentettük hogy mi Legjobb Fiú-Lány barátok vagyunk. Amikor ezt ki mondtam, fogalmam sem volt hogy ennyi szenvedést fog ez okozni nekem... Az elejétől fogva nagyon kedveltem a lányt és tetszett is. Egyre többet voltunk együtt jobban meg ismertük egymást, és egy nagyon szoros kapcsolat alakult ki. Egy nap át mentem hozzá, mert akkor 1 barátnője se volt ott. Akkor történt egy fél-háromnegyed óra amikor feküdtünk az ágyon, a fejét a lábamra hajtotta, és egy nagyon érzéki, nyugi zenére pihentünk úgy mond.. Ilyenkor estem bele teljesen.. Telt az idő.. s ő össze jött a legjobb barátommal.. Én onnantól teljesen K.O voltam.. és feladtam.. nem tartott nekik sokáig 1 hónap azt hiszem.. de még mindig nem sikerült ki ábrándulnom belőle.. Be vallottam neki hogy többet érzek, s be vallotta hogy eleinte ő is.. Úgy érzem ő a tökéletes, aki mellett el tudnám képzelni 1-2 szép évem.. meghalok ha mással látom, és az ideg kerülget amikor alig beszélünk 1 nap... A kérdésem tehát: Reménykedhetek?:| Van rá esély? Vagy kénytelen leszek el felejteni?...

(Sajnálom hogy ilyen hosszú lett.)



2013. jún. 17. 21:30
 1/10 anonim válasza:
Esélyed az van :) esély mindig van....
2013. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:)
2013. jún. 17. 21:47
 3/10 anonim válasza:
kedves d. sok sikert .v
2013. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Maximum várj rá, de nem nagyon érdemes. Én kb 4 évet b@sztam el egy olyan lány miatt aki engem sosem szeretett csak barátok voltunk. Hasonlóan voltunk így vele ahogyan ti is.

Persze ő mindig összejött más srácokkal, én hiába vallottam be neki hogy szeretem ő elengedte a füle mellett. Aztán amikor utoljára mondtam neki akkor kimondta hogy elege van már ebből, kopjak le róla. Nem lett belőle semmi, barátságunknak is már annyi lett. Én meg akkor döbbentem rá hogy sok lánnyal összejöhettem volna, de nem tettem és még 1 évig szenvedtem mert akkor egy lány sem akart tőlem semmit, még barátságot sem.

Amikor összejöttem a jelenlegi barátnőmmel 2 éve, akkor rá pár hónappal később megkeresett a volt szerelmem, akkor beszélgettünk, jó is volt minden, mondtam hogy már rátaláltam a páromra, és boldogok vagyunk. Aztán átjött és szerelmet vallott nekem, de akkor már nem éreztem iránta semmit.

Hát ez ám a pech, de mivel a barátnőmmel nagyon szeretjük egymást, és ő legalább tényleg szeret így nem fogom őt dobni azért hogy összejöhessek a régi szerelmemmel akibe már nem is vagyok szerelmes.

Szóval várhatsz rá akár 10 évet is, de az idő ketyeg, szóval én nem ragadnék le mellette örökre.

2013. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4-es: örülök, hogy szépen alakult az életed. megérdemelted 4 év szenvedés után. a sors akarta így... jó volt elolvasni amit írtál :)
2013. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van.. Ezt be látom.. Lehet tényleg felejteni kellene.
2013. jún. 17. 21:57
 7/10 anonim válasza:
Szép kis story hasonlít a miénkre. párommal 2,5 éve vagyunk együtt eleinte utáltuk egymást aztán buliztunk... aztán laza kapcsi... aztán mindent elsöprő szerelem és van egy kislányunk... :) megéri várni... keresd a csajszi kedvét... Ugy is tudod mit szeret csinálni lepdd meg vele... minden szándék nélkül mondd meg neki, hogy semmit nem akarsz csak érezzétek jól magatokat! Aztán csinálj több progit.. előbb utóbb ugy is kisül mi is lesz!
2013. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
És mi is Oszt társak voltunk! :)
2013. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7,#8 Nagyon aranyos történet..:') Köszönöm a segítséget..:)
2013. jún. 18. 15:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Történt már azóta valami?
2013. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!