Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nos hát szerelmes lettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos hát szerelmes lettem a legjobb fiú barátomba. De ne tudom Ő mit érez . Nos mostanába sokat mondja hogy szeret. De szerintem csak úgy néz rám mint egy barát. Vagyis mutat jeleket. Szerintetek van eséjem nála?

Figyelt kérdés

Viszont a legjobb baratnőmmel is majdnem úgy viselkedik mint velem .

Amugy multokr szóbakerült valami pasis téma hogymajdnem összejöttem egy másik sráccal...és hát nagyon féltékenynek tünt ... És mostanába kérdezgeti hogy van pasim , mire én mondom hogy nincs ,és ő erre azt irja hogy helyes :)


17/L


2013. jún. 14. 15:30
 1/5 anonim válasza:
biztos van esélyed nála :) próbálkozz be. mondd meg neki hogy tetszik. ha ezt mondta hogy helyes, akkor biztos bejössz neki :d
2013. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ő erre azt irja hogy helyes"

szerintem elég egyértelmű, te is tudod a választ, csak megerősítést kérsz.

Igen, tetszel neki. Ha nem lép, akkor max azért, mert nem mer. De az utalgatásából látszik, hogy próbál rájönni, mi jár a te fejedben.


Szóval ja. Ha nem mer lépni, segíts neki egy kicsit.

2013. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

de hát nem tudom na most én hogy kezdemenyezzek ?

2013. jún. 14. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk többnyire olyan lányokkal barátkoznak,akik bejövősek.ha nem lenne akár 1 csipetnyi esélyed is nála,nem beszélnétek már.
2013. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VASSZAKÁLL válasza:
Szerintem jot erez de am viccet felre teve sztem ha tetszik es te is bejossz neki lehet belole kapcsolat;)
2016. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!