Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki? Többi lent.

Figyelt kérdés
A történetem kicsit hosszú, de muszály leínom. Idén új suliba mentem, ahol van egy nagyon helyes, kedves, vicces, aranyos fiú. Ezzel csak az a baj volt, hogy mindenkinek tetszett, ahogy nekem is. Persze sokat voltam vele, és nagyon jó barátok lettünk. Amikor jött a tél, meg a karácsony akkor már nem is tetszett a fiú, csak nagyon jó barátomként gondoltam rá. De utána volt egy osztálykirándulás, amin azon gondolkoztam, hogy lehet hogy mégis tetszik nekem. Osztálykirándulás utánra teljesen belezúgtam, csak róla bírtam beszélni. Ami furcsa volt nkem, hogy úgy vettem észre, hogy lehet én is tetszem neki. El akartam neki mondani, mert ha nem is tetszem neki, akkor is meg kell vele beszélnem, mert különben már nem lennénk olyan jó barátok.Van egy nagyon jó barátnőm, aki a fiúnak a jó barátja (ők tényleg csak barátok) és megkértem a lányt, hogy csak kérdezzen valamit róla, hogy kicsit több önbizalmam legyen. Hát a vége ennek az lett, hogy kiderítette, hogy nem tetszem neki. Utána azzal a fiúval együtt buszoztam haza. Elmondtam neki, hogy ez milyen ciki, és nem akartam hogy tetszen nekem. Nagyon nyugodtan fogadta, és megértően, mert azt mondta, hogy egyáltalán nem ciki, és nem is tudja miért mondott nemet, de jobb lenne ha inkább barátok lennénk. (kicsit sem közhelyes.:D) Utána megbeszéltük, hogy jobb ha kevesebben tudnak róla és ez nem rontja el a barátsagunkat. Ami sikerült is, mert nagyon sokat vagyunk együt még minditg, a barátnőimnek meg jött az "ezek után már nem tetszik" duma, amit mindenki elhitt. De meg most is odavagyok érte. A lányok mindig azt mondták, hogy összeillünk, látják, hogy sokat beszélünk, röhögünk meg szemezünk. És ez még mindig így van. Most tetszem neki vagy sem? Nagyon vegyes jeleket küld, ahogy én látom. Ja mindketten most leszünk 14 évesek. Nagyon kéne a segítség. Köszi előre is.:)

2013. jún. 18. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiú, kimondja a tényeket és nem keretel úgy mint, ahogy mi lányok szoktuk, ha ő csak barátságot szeretne köztetek, akkor egy fiúnak az teljesen mindegy, hogy tetszel-e neki, nem arra fog koncentrálni, hanem a barátságra! :)


18/L

2013. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, mondjuk elég érzelmi nyuszi a fiú. Meg inkább lányokkal van, mármint kb én vagyok a második legjobb barátnője. A fiúkból meg csak néhányat bír, és sokszor inkább egyedül van, mint hogy a fiúkkal.
2013. jún. 26. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha később komoly kapcsolatot szeretnél tőle, akkor legyél "csak" a barátja. Nyugodj meg, fiú-lány barátság úgysincs. Előbb-utóbb kapcsolat lesz belőle, viszont igaz, hosszantartó kapcsolat sincs barátság nélkül. Az kell, hogy a párod legyen a legjobb barátod is egyben! :)
2013. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, igyekeszem majd.:)
2013. jún. 29. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:

úú én nem tudok segiteni,ha nem tudsz belenyugodni valahogyan hivd fel magadra figyelmet! PL. mikor beszéltek ,valahogy hozdd szóba ,hogy lány vagy jó ez most jó bénán hangzott ,de ne menj át havercsajba ,tudja ,hogy lány vagy!

remélem értetted,mert már elvesztettem a fonalat :D

Szóval legyél csinosabb ilyesmi,de ne nyomulj!


ÉN innen távolról szurkolok,majd ha van valami irj ide vagy privibe!


13˙˛L

2013. júl. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, igyekszem.:) csak az ezzel a baj, hogy néha nagyon kedves néha meg le se szar, és most már nem tudom mi számít nyomulásnak nála...:D és írok privibe.;)
2013. júl. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!