Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mondja, hogy szép vagyok és nem dicséri a külsőm, attól még tetszem neki?

Figyelt kérdés

Ilyen dolgokban nem valami beszédes, és ez nekem fura kissé, mivel az eddigi barátaim folyton dicsértek.

Attól függetlenül úgy érzem, hogy nagyon odavan értem, minden egyes csókunktól felizgul, meg alapból ahogy magához ölel, meg rám néz, abból úgy gondolom, hogy biztosan szépnek gondol... de mégse mondja. Csak áltatom magam, és igazából nem is tetszem neki?

A barátai pl folyton azt hajtogatják nekem, hogy mennyire mázlistának tartják a srácot, hogy ilyen barátnője van, de mire megyek ezzel. :(

Szerintetek ez baj? Vagy ő ilyen típus és kész? Tényleg ilyen sráccal nem volt még dolgom, nem tudom ezt hová tenni magamban.


2013. jún. 4. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ilyen típus, én is ilyen vagyok. Inkább a tetteimmel mutatom ki az érzelmeimet, vagy a tetszésemet, mintsem, hogy azt ismételgessem, hogy de szép vagy, meg szeretlek, mert így ezek a szavak egy idő után jelentésüket veszik számomra. Nem azt mondom, hogy sosem szoktam ezeket mondani, de inkább csak akkor, ha fontosnak tartom kimondani ezeket. 21/F
2013. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nőként kiakadnék ettől. Szükségem van rá, hogy egy pasi bókoljon nekem, dicsérje a ruhámat, a külsőmet, az illatomat..stb. Eddig szerencsére nem találkoztam az ellenkezőjével, nagyon nehezen viselném, az biztos. Erre egy nőnek szüksége van, akárki akármit mond.
2013. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy számodra mennyire fontos, hogy szóban is dicsérjen.

Nézzetek utána a "szeretetnyelveknek". Ha elég érett, akkor fel fogja fogni.

Ilyen dolgokban nem lehet önző az ember, hogy "nem szeretem sokat mondani.."

És ez oda-vissza érvényes, nem szabad egyoldalúan használni.

20F

2013. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én néztem már ezt a szeretetnyelv témát, nekem biztos, hogy az ölelések, meg a különböző testi dolgok a nyelvem, és szerintem neki is, folyton ölelget, sokat csókolózunk.

Szóval alapvetően nekem ez nem hiányzik, hogy mondja, viszont felmerült bennem, hogy vajon miért nem mondja? Ha olyasmi az oka, hogy nem tetszem neki, na az már nyilván zavarna... :D

2013. jún. 4. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!