Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a férfi szerelmes, vagy csak kedvel, tetszem neki de ennyi?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudhatod. Színészkedni mindenki tud... De egy nagy adag emberismerettel, empátiával és figyelemmel azért lehet szűrni. Ezt senki nem fogja tudni megmondani neked....
2013. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Ere nincs biztos módszer. A pasik a szexért játszák el menyire szerelmesek a csajok meg a rucikért ékszerekért .

Ez egy társadalmi elvárás miat alakult igy az bunkó aki csak ugy oda mondja egy ismeretlen csajnak hogy dugna vele az meg kuúrva aki egy karkőtőért megy bele e hejet mindenkinek hazudnak hogy szerelmesek.

2013. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, szia, sorstárs. :)

Pokoli nehéz eldönteni. Én a főnökömmel vagyok így, egyik héten bűbáj kedves, aztán mintha visszariadna a gondolattól, távolságtartóbb lesz, de azt se bírja sokáig. Egyikünk se független, tegyem hozzá. A barátnőim meg vannak győződve róla, h tetszem neki, de házinyúlra vadászni komplikált dolog.

Szóval, sok mindentől függ ez, de azt mondanám, hogy ha veled máshogy viselkedik, mint a többi, hozzád hasonló státusban levő nővel(ezt úgy értem, hogy ha kollégák vagytok, a többi kolleginával, ha ismerősök, a többi ismerős csajjal), akkor érez valamit, és az nem szimpla tetszés.

2013. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát szerintem csak meg kell ismerni. Ha ismered milyen ember valójában, tudni fogod, hogy mit érez. A barátom 2 éves kapcsolatából lépett ki, és kevesebb, mint 1 hét múlva már én voltam terítéken. Elég nehéz volt eldöntenem az elején, hogy most mit szeretne: ex-pótlékot, dugható jócsajt, vagy tényleg rám kíváncsi. Mivel nem feküdtem le vele, viszont sok időt töltöttünk együtt, megismertem. Tudtam, hogy belém szeretett, úgyhogy nem is volt több kérdés. Együtt vagyunk másfél éve, és boldogabbak vagyunk, mint eddig valaha. :)
2013. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is kell egy idő mire kiismeri egyik ember a másikat. Aztán ha képes érted áldozatot is hozni, pl. lemondani olyasmiről amiért ő oda van Te pedig még ha nem is úgy van úgy teszel, hogy nincs kedved hozzá.


szóval próbára kell időnként tenni, a betyár kandúrokat! Hogy mennyire képes lemondani valamiről és mennyire képes elviselni a Te dilisségedet ami persze csak egy eljátszott színjáték-- de elárulni nem szabad neki soha!!

2013. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dudorodik a nadrágja?
2013. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!