Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhamarkodtam hogy lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhamarkodtam hogy lefeküdtem vele?

Figyelt kérdés
Most lesz egy hónapja hogy járunk de már a 6. nap után beadtam a derekam, mindennap találkoztunk délután 2-től éjfélig együtt voltunk állandóan kitaláltunk valami progit. Nagyon jó a szexuális életünk de lassan kezdem azt érezni, hogy neki az egyre fontosabb, mindennap szexelünk és ez már lassan kezd rossz gondolatokat kelteni bennem, ugyanis egyre többet emlegeti hogy ha nem találkozunk jajj akkor hiányzik majd a szex meg ilyenek. Kezdem teljesen úgy érezni magam hogy csak arra kellek neki, és meg is érdemelném mert hülye voltam és pár nap után beadtam a derekam. Mit tehetnék hogy kideritsem szeret-e igazából vagy aa tanácstalan vagyok. Mit tennétek a helyemben ha nektek is ilyen érzésetek lenne? 18lány

2013. jún. 18. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Most már mit akarsz tenni?

Mondd meg neki, hogy neked nem csak a szex létezik, próbálja kicsit visszafogni magát.


Szervezz valami más programot is.

2013. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ezt elba***tam de valahogy helyre kéne hozni...kimaradt köztünk az hogy randizunk:S
2013. jún. 18. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta ismered? 1 hónapja vagy csak azóta jártok. Nem mindegy, szerintem. Több info után lehetne korrektül válaszolni. :)
2013. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem szervezz közös programokat, no szex egy ideig...
2013. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mond meg neki,hogy most nem akarod (ha épp ő felteszi ezt) és kiderül.Ha behisztizik vagy ilyesmi szerintem 80-90%,hogy csak a szex miatt van veled!

Sok sikert! ;)

2013. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek így nem jók. Ha kijelented, hogy nincs szex, biztos nagyon ideges lesz, akármilyenek is a szándékai.


Mondd meg neki, hogy te nem csak ezt szeretnéd, és szervezz más programokat is. Szedd össze magad és tegyél érte, hogy változzon a helyzet - magától nem fog. Neked kell lépned.

2013. jún. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
több infóul szolgál hogy kb 1hónapja járunk és akkor már 1hete ismertük egymást :D igen mondtam már hogy jó most nincs kedvem akkor izélt hogy ilyen jóhoz miért nincs kedvem stb :S szerintem szeret csak túl szexcentrikus :D vagy nekem az nem pálya hogy mindig csak azért találkozunk :S
2013. jún. 23. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!