Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác akinek tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akinek tetszem de ő nekem nem viszont nagyon aranyos velem és biztos vagyok benne hogy nem csalna meg soha. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mert nekem más tetszik és z is egy bukkanó,hogy barátnőmmel járt nemrégiben szakítottak.:/ Mit tehetnék? Összejöjjek vele,vagy ne?

2013. jún. 20. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzódsz hozzá, akkor barátkozzatok. De tisztázd vele az érzéseidet, ne ébressz benne hiú reményt.
2013. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ismerd meg jobban és döntsd el utána
2013. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.válaszolónak üzenem: már vagy 5-ször elmondtam neki mert kérdezősködött h csak barátok lehetünk,de megemlítette azt is h kedvel engem mert pár napja beszélgetünk,meg mindig mondja h szép vagyok meg minden ilyen kedves bókot. Tényleg nagyon rendes de valahogyan nem vonzódom hozzá :/
2013. jún. 20. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne gyere össze mert csak bántani fogod..mivel neked nem tetszik annyira,majd első adandó alkalommal vagy megcsalod,vagy majd jön egy jobb aki jobban fog tetszeni.Majd akkor le sem fogod sz@rni a fejét.Hagyd békén inkább,majd talál olyan csajt akinek jobban tetszik mint neked.
2013. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit akarsz neki jol jőne egy csaj neked egy hüséges pasi a legtőb kapcsi fájdalmasan ér véget.

Amig nincsmás jólesz csak tisztázdbvele . Nem hiszemm hogy kőnyen csajozik ezért neki megfelelme.

2013. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenki magából indul ki,én nem vagyok olyan rossz ember.......de mind1 hiába is magyarázkodnék egy olyan férfinak akivel gondolom ez az eset megtörtént :)
2013. jún. 20. 14:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem magamból indulok ki,jó pasi vagyok szóval engem ezért még nem hagytak ott:P:D

Viszont ilyen esetben ez szokott lenni..majd jön egy jobb,egy szebb,egy gazdagabb majd lelépsz ennyi...


Nem mellesleg te csak azért lennél verle,mert biztos nem csalna meg,de egyáltalán nem vonzodsz hozzá,vagy is talán egy kicsit.Ahogy jön egy vonz,már is lucskos lesz a pinád,majd szét is teszed a lábad az idegennek:D

2013. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hoppá hoppá hoppáá velem így nem beszélhetsz mert nem vagyok egy k.va h minden egyes járókelőnek széttegyem a lábam ha éppen azt akarom...látszik h egoista vagy de azért még másokat nem kellene azzal meggyanusítanod amit te megtennél ha lány lennél ;)
2013. jún. 20. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!