Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom még táplál érzelmeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom még táplál érzelmeket a volt barátnője iránt? Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
a barátom nemrég elmondta hogy még szereti kicsit a volt barátnőjét de hozzá tette h de az már csak a múlt. igazából ő volt neki az első nagy szerelme 14 évesen, vele vesztette el a szűzességét is, és 1,5 évig együtt voltak .. persze megértem h szereti ezek után, mert igazából én épp így vagyok ő vele, ahogy ő a csajjal.. és nemtudom mit tegyek ez esetben h elfelejtse??

2013. jún. 23. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ha szeret veled marad.Ne erőltess semmit!Szeresd,törődj vele.

2013. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

értem , és tudom hogy nem is tudom neki megtiltani hogy szeresse, de azért eléggé zavar.

esetleg valami módszer hogy hamarabb elfelejtse?

2013. jún. 23. 11:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Fejezd már be.

Ha nem tetszik.Akkor szakíts.Ne akarj mások érzéseiben változást idézni

2013. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kivágnám a francba és nem lennék képes megértést tanúsítani egy ilyen ténnyel szemben, hogy a párom a volt csaját szereti. Ebből a szempontból mindegy, hogy "kicsit" vagy "nagyon" a lényegen nem változtat: nem engem szeret tiszta szívből. Bocs, de te nagyon buta vagy, ha ezek után még azon túráztatod magad, hogyan érd el, hogy elfelejtse a a csajt. Ha nem szeretett beléd saját magától, akkor nem is fog. A szerelmet nem lehet kicsikarni, sem kikoldulni a másiktól.
2013. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pendulum92 ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy téged valszeg csak pótléknak tart.
2013. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első szerelem, valahol érthető. Mivel elmondta neked, nem hinném, hogy scak pótléknak tart.

Ha el tudod fogadni ezt a helyzetet, legyél vele türelmes, és ne feszegesd ezt a témát.

2013. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Annyit nem tartok "csak" korrektnek a barátod részéről, hogy egyáltalán elmondta neked, hogy a felejtés nehezen megy. Ezt a terhet nem raktam volna át rád a helyében, ha nem muszáj. Lehet, hogy neki az volt. Érzésként teljesen természetes, hogy múltja van, és a régi élmények szublimálása nem egy egyperces folyamat, mert hatalmas érzelmek ezek az egyén életében. Egy párkapcsolat eleje picit a felejtésről is szól, érdekében persze remélhetőleg egy közös, szép életszakasznak. :o) Türelem és hajrá!!
2013. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem normális dolog, ha a "párkapcsolat eleje a felejtésről szól". Új kapcsolatot csakis érzelmileg függetlenül lehet elkezdeni, tiszta lappal, megújult szívvel. Különben semmi értelme. Legalábbis normális esetben...
2013. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Nem hiába vannak sokan évekig egyedül egy-egy szakítás után. Csak akkor szabad belekezdeni egy új kapcsolatba(ismerkedésbe is) ha már teljesen önmagunk vagyunk és az ex emlék csupán. Ráfaragtam én is mert ismerkedtem srácokkal rögtön szakitás után hátha segit felejteni de vissza kellett táncolnom kikosarazni őket mert az exemet kerestem bennük, csak rá gondoltam, nem tudtam igy belevágni. Szerintem úgy korrekt ha a másik ezt már ismerkedéskor közli, hogy a másik eldönthesse bevállalja-e.
2013. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8: Hát. :o) Érzelmileg 100%-ig független még egyedülállóként sem szokott lenni az ember. Tetszik neki A, mindig remekül elbeszélget B-vel, C mindig olyan jól megnevetteti, D szemei mindig megbabonázzák, E a volt párja stb... Egy párkapcsolat egy nagy érzelemdózis mindkét fél részére, és hamar irányba állít, akár rögtön is, ha olyan jól kezdődik, alakul. De egy "felejtési szakasz" egyáltalán nem természetellenes, de akinek nem megy, az ne maradjon kapcsolatban, tegyen rendet magában, igen. Ha a világ csak annyiról szólna kőegyenesen, hogy PÁRKAPCSOLAT, akkor szakítás után leginkább egy föld alatti bunkerben kéne kuksolni, míg a vad érzések emlékekké szelídülnek, tartson az három napig, öt hónapig vagy tíz évig. Ez nincs így, élni is kell, szociális hálóba rendeződünk, érzéseink közben kellemes és kellemetlen élmények felé terelnek - persze a tapasztalatok idővel hozzásegítenek az egyre több és több jóhoz. Jómagam szakítás után vagyok mintegy másfél hónappal, és az elmélyült érzéseket én sem akarom most, így tudom, miről beszélek. :o) Ha a kérdezőéknél tartósan fennáll a felejtés nehézsége, úgy érdemes elbeszélgetni a nagy dolgokról annál a bizonyos kerek asztalnál. Ez van.
2013. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!