Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársamat bejelölte egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársamat bejelölte egy volt barátnője a facebookon, és tegnap vele írogatott. És a párom írt rá. Ez engem nagyon zavar. Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 08:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Semmit. Egy hogy vagy, mi van veled teljesen természetes.

Gondolom, akkor is annak tartanád, ha te írnál egy volt pasidnak.

2013. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Egyet értek az előzővel...
2013. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavarna

tökéletesen megbízom az élettársamban, és azt is tudom, hogy még meg is mutatná a beszélgetést, mert mi oda-vissza nyitottak vagyunk egymásra, nincs semmi tabu téma

2013. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Engem zavarna. Az ex a múlt, nem lehetnek már barátok, akkor meg mit érdeklődik. Azt hiszem le leszek pontozva, de engem így "nevelt" a barátom :D Ugyanis régen én is tartottam a kapcsolatot az exemmel, vagyis próbáltam, de utólag belátom, hogy rossz ötlet volt.
2013. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
MI még találkozni is szoktunk a párom exével.
2013. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem zavar, mert bízom a páromban.

Szoktunk is AZ exszel találkozni.


Amúgy nagyon nem birom a csajt, emiatt csak vele nem találkozom, ráadásul elég érdekes beszólásai vannak. Eleinte nem is tudtam, hogy ő volt az ex. Mesélt róla a parom, d valahogy nem raktam össze (az egyik barátikörünkben benne van,néha ott van néha nem)


Mondtam hogy szerintem rámozdult, amiből persze a párom semmit n vett észre,(az is egyértelmű volt, ahogy láttam őket), ekkor derült ki számomra, hogy ő az, mert mondja a párom, hogy hát ő volt akiről meséltem...de tudtad nem?

Nem...

Még így sem zavar, nem gátolom benne, hogy beszéljenek, mert tudom, hogy engem szeret a párom, nem véletlenül nincsenek ők már együtt.



Ha zavarna,akkor viszont szólnék, émn mindenért szólok ami zavar, általában kompromisszumra is tudunk jutni...

2013. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon. A párod őszinte volt hozzád. Elmondta neked, hogy bejelölte az exbarátnője, és hogy váltottak pár szót.
2013. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Na az ilyen "teljesen megbízom a páromban" hangoztató embereknek üzenem, hogy alkalom szüli a tolvajt !

Körülöttem többen éltek, élnek ilyen sűrű ködben, álmukban nem gondolták volna, hogy velük is megtörténhet. Még a közvetlen barátok is esküdtek volna az álompárra !

Persze amikor beüt a ménkű, kiderül MEGINT, hogy alamuszi nyuszi nagyot ugrik !

Állítom, hogy vannak akik azért pontosan tudják a hűséges pasas hűtlenségét ! Na egy ilyen hűséges alamuszi engem is megtalált: nem akarta ott hagyni az élettársát, akivel szemlátomást boldogan él évek óta, csak éppen jól jött volna neki egy "frissítő" szerető . Természetesen elhajtottam, mert én nem szándékozom másnak a pasijával semmit !

Hiszem, hogy nincs barátság csaj és pasi között, számtalanszor bebizonyosodott, hogy az egyik többet akar idővel (persze barik közt marad :))

Még sorolhatnám, de nincs időm...csak egy utolső mondat:

Igen hűséges, de mindenki csak addig hűséges, amíg félre nem kefél !

2013. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
én sem értem ezeket a "húú én nem vagyok féltékeny" típusú embereket... engem igenis zavart mikor összejöttünk a vőlegényemmel.. a volt barátnője rá volt akadva meg próbálta csicskáztatni hogy gyere ide vigyük el a kutyákat sétálni... és mondta a vőlegényem hogy itt van nálunk, erre a csaj letette a telefont.. és 1000 ilyet tudnék felsorolni. de persze csak barátok voltak... hagyjuk már ez így nem működik hogy hétfőn még szex, csók, szerelem.. szerdán meg már barátok vagyunk csak.- aztán sikerült vele megszakítani a kapcsolatot, akkor meg nekem pattogott hogy mi az hogy én eltiltom tőle a páromat?, meg hogy ők találkozgatnak még mindíg. amit én el is hittem, mert sokat dolgozik és ált este jön haza. most már jót nevetek rajta hogy milyen pancser, de akkor idegesített mert hiába bízom a páromban azért ott volt bennem hogy mi van ha igaza van a Ribinek... de aztán kiderült h nem:) az más ha idegenként barátkoznak össze. nekem is van fiú barátom nem is egy, de eszem ágába se jut hogy bármi olyat is csináljak velük, és nekik sem jut eszükbe, tiszteletben tartják hogy nekem itt van a vőlegényem, én is tiszteletben tartom hogy barátnőjük van, de ha nem lenne sem jönnék össze egy baráttal...
2013. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a másikfele meg az hogy valamiért szétmentek akkor mit érdeklődnek egymás után? vagy ha ennyire beszélgetni meg találkozni akarnak, akkor valami nem kerek... nekem eszembe se jutnak a volt pasijaim, és ha eszembe is jutna sem találkozgatnék velük mert tudom hogy a páromnak rosszul esne.
2013. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!