Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen nehéz továbblépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz továbblépni és elfelejteni?

Figyelt kérdés
Kb. két héttel ezelőtt szakítottunk a barátommal, mert megcsalt. Dühösnek kéne lennem rá, meg le se szarni, hiszen a megcsalás undorító dolog, de nem megy. Annyira szerettem őt. Mindennél jobban :( Még most is ő a legfontosabb az életembe. Mondta, hogy én még ugyanolyan fontos leszek neki ezután is, de nem hiszem. Látom rajta, hogy nem. És ez annyira fáj, hogy még barátként sem számítok neki sokat. Mit tegyek? Ő volt az első komoly kapcsolatom. Nem szeretném törölni a közös képeinket, meg emlékeket eltüntetni róla:( Hogyan lépjek tovább? Annyira nehéz. Kérlek ne gyertek olyannal, hogy milyen szánalmas, hogy itt hisztizek, meg történhetne rosszabb is, meg, hogy ez megerősít. Egyszerűen ne. Hogyan tudnám őt fokozatosan elfelejteni?:/ Mert nagyon szenvedek. A sírás már úgy ahogy abbamaradt, de a lelkem szerintem tropára ment...kérlek segítsetek! A másik az, hogy nem tudom kiverni a fejemből a másik lányt. Folyton arra gondolok, hogy vajon most mit csinálhatnak. Tudom, hogy ez meg az én hibám, de annyira fáj. Utálom azt a lányt. Előtte sem volt szimpatikus így meg főleg nem...minden olyan rossz:(

2013. jún. 24. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Idővel enyhülni fog.

Most csak menj társaságba, flörtölgess fiúkkal.

2013. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

a közös képeket ne nézegesd, a fejedben kell törölni, barátként se igazán jó, mert TE szeretted, de ő nem, innen indul a dolog, ezért fáj, viszont betemetkezel és csak rá gondolsz, a képeket nézegeted, a lehető legrosszabb, megcsalt és még nem is fáj? hát azért ennek fájni kéne,

mozdulj ki, viszont tévedésben vagy!!! nem a lányra kell mérgesnek lenned, meg utálni, a barátod a ludas, ő csalt meg, nem a harmadik fél a hibás, ha nem ezzel, másik lánnyal lépett volna le, ez a szemlélet nem jó, N

2013. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!