Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok továbblépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Miért nem tudok továbblépni és elfelejteni?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a barátommal. Amikor együtt vagyunk rendes velem nagyon de amikor külön akkor meg állandóan szemét. Már rengetegszer mondtam neki, hogy felejtsen el és hogy ennyi vége. Aztán mégsem lett vége. És ő mondta, hogy nem akarja, hogy más is hozzámérjen. Sokat veszekszünk és nem találkozunk úgy hogy a barátai is ott lennének. Soha nem járunk együtt bulizni sehová mert nem hív. Persze szeretem még egy kicsit és talán ezért nehéz. Mindenki szerint hagynom kéne de én meg nem tudom ezt lezárni. Viszont az első szerelmemmel ma beszéltünk és nincs barátnője így felmerült, hogy mi együtt újra de hát nem tudom, hogy mit kellene tennem!??

18/L


2009. aug. 13. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a tapasztalat mondatja velem! HAGYD OTT! mert már nem kellesz neki azért nem hív sehová nem mentek sehová közösen mert már nem akarja h az ő életében te még légy csak azért nem hagy el még mert jó vagy neki amikor nincs más! Higgy nekem hagyd ott minél hamarabb menekülj tőle mert tönkre teszi az érzelmi világodat és soha nem fogsz már többé bíznia férfiakban ha megtudsz róla vmi csúnyát pl.: megcsalt! Hallgass rám én is így jártam sajnos! Több száz más fiú van aki szívesen járna biztosan veled! Néz körül a környezetedben! J a és még vmi eszedbe ne jusson vissza menni az első szerelmedhez mert attól még nehezebb lesz majd elszakadni hiába is szenvedsz majd mint a mostani barátodtól! Lépj tovább azért h boldog lehess! pussy
2009. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd rá a dolgot, és ne is menj vissza a volt barátodhoz se, mert valamiért vele sem működött anno a dolog.
2009. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hasonló játékot játszottan 2,5 évig :} végül megelégeltem, és elhagytam! úgy érzem, hogy jól tettem, mert enélkül a lépés nélkül s jelenlegi páromat biztosan nem ismertem volna meg, pedig egy tündéri alak. - biztonság kedvéért barátnőknek bemutatva, ők mégiscsak nincsenek rózsaszín felhő hatás alatt, és igen pozitív volt a vélemény! -


Szóval lehet, hogy jobban tennéd ha vége lenne.

2009. aug. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj:nagyon komolyan mondom hogy a legrosszabb amit tehetsz hogy folytatsz egy ilyen kapcsolatot...én tudom voltam már ilyen helyzetben néhányszor:(:(akármilyen nehéz lépj tovább mert így a saját boldogságod útjában állsz...ez az őszinte véleményem és tapasztalatom...
2009. aug. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!