Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valakit a lehető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit a lehető legkönnyebben elfelejteni? Már érzem, hogy nem bírom!

Figyelt kérdés
egyfolytában ő jár az eszemben,sok időt töltöttünk együtt,2 és fél évet,nagyon hiányzik a vele töltött percek,az emlékek,a csókjai,az ölelése. Sok rosszat csinált nekem mégsem tudom elfelejteni,mit tegyek?
2013. jún. 18. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Bulizz, legyél sokat a barátokkal, ismerkedj.
2013. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
milyen nemű vagy? korod?
2013. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lány, 19 éves
2013. jún. 18. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Másik egyénnel.
2013. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél egyedül,beszélgess...és próbálj meg másra gondolni,mégha nehéz is.Majd jön vki más,akit ismét tudsz igazán szeretni és ô is téged.Bulizz is sokat!Én is ezt teszem...és már halványodik az emléke...2 év után szakítottunk és ennek már 2 hónapja.
2013. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se keresd! Az csak olaj a tűzre!

Kerüld a társaságát is és szakíts meg mindenféle kapcsolatot vele! Töröld ki a számát, tiltsd le közösségi oldalakról, hogy még véletlenül se lásd és még csak véletlenül se lépj vele kapcsolatba.

Drasztikus, de sajnos erre a mély fájdalomra ÉN szerintem ez a legjobb megoldás.

A legfontosabb ne legyél egyedül, menj a barátnőiddel mindenfelé, hogy egy percig se kezdj gondolkodni. Élvezd, hogy nyár van és szabadság!:)))

2013. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igazad van,nehéz,de muszáj túltennem magam rajta.te is lány vagy?
2013. jún. 18. 12:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én is erre gondoltam,de bárhova megyeka barátnőimmel mindig olyan szerencsétlenül választunk,hogy majdnem mindig összefutunk
2013. jún. 18. 12:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok 4 hónapja. Mára már kicsit könnyebb. Már csak ötpercenként gondolok rá nem minden másodpercben. Engem Ő tiltott le így azzal nincs gond, hogy látnám és fájna.. sosem futunk össze sehol.

Nyugi, idővel jobb lesz. Esetleg ha érdekelnek mások randizgathatsz is és hátha megfog valaki annyira, hogy el tudod felejteni a régit.

2013. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!