Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek mindene lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek mindene lett a world of warcreft, ez normális?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és 1 hete elkezdett játszani, először nem tudtam, hogy most mivan csak néztem mint a hülye, hogy itt valami gondok vannak e agyilag.


Folyamatosan eljártunk szórakozni kirándulgatni, van egy kisebb baráti körünk itt a nyár is, múlt héten többször is akartam vele menni strandra de ő nem akart jönni mert hogy most játszik.


De 3 évig minden rendben volt teljesen!


Mit tudnék tenni ez ellen? Vagy ez mitől lehet.

Barátnőm 23 éves, én 26.



2013. jún. 23. 11:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
world of warcraft
2013. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a játék ilyen... Nem véletlenül van ráírva a dobozára, hogy "Figyelem a játék függéseket okozhat!" sajnos nem tudsz mit tenni.
2013. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

a Wow az ilyen :D rengeteg haverom nyomja :D

Hagyd, majd lenyugszik...most az újdonság varázsa miatt nem tudja letenni :D

Mondjuk van, aki előbb lekattan róla, de van, aki még most is nyomja :D

2013. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Amikor először ültem le játszani, hetekig kb. fel sem álltam a géptől :D Mondjuk nekem a párom is nagy wow-os, úgyhogy nem volt probléma ebből. Nagyon addiktív tud lenni ez a játék, ha nem vigyázol. Most meg itt a nyár, pláne hagyja magát elcsábulni az ember.

Szerintem egy-két hétig légy türelmes, mondd meg neki, hogy hagyod, hogy kitombolja magát, de utána igenis mozduljon ki veled :)

2013. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Vedd el feleségül:D
2013. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 ASOT ***** válasza:

Érdekes :)

3 évig volt szex is gondolom meg minden nagyon tuti volt.

Valami biztos történt hogy most ez a játék őt bekebelezte.

Nincs valaki aki erre rá tudta szedni?


Esetleg volt valami előzmény? Valami rossz lett esetleg a szex vagy volt esetleg vita? Vagy rossz lett a szex?


Azaz érdekes tényleg hogy 3 évig minden frankó volt és valami hipp hopp megváltozott. Ráadásul egy lánynál...

2013. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ez így függőség és elég súlyos dolog. Talán elmúlik majd, vagy csökken, de inkább jobb lenne orvossal beszélni.
2013. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ezt nem mondtad :D

Nézd,ha valaki ajánlotta neki, hogy próbálja ki, ne csodálkozz, hogy rákattant! Az emberek 99%-a hetekig képes nyomni a WOwot megállás nélkül!


Adj neki egy kis időt, aztán robbantsd ki a gép elől!

Ez még nem jelent semmit, hogy rossz volt a szex...

2013. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 ASOT ***** válasza:

persze lehet h igazuk van az előttem szólóknak és most hagynod kéne egy kicsit, vagy játsszál vele te is :)

persze az nem lenne jó mert akkor tuti sehová nem mennétek.

2013. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Miért történt volna bármi rossz? Most ismerte meg a játékot, hirtelen nagy kedve lett hozzá, ennyi...Persze vannak súlyos esetek (tesóm évekig volt tényleg wow függő, alig lehetett hozzá szólni, mára már normalizálódott a helyzet), de nálam pl. egy-két hétig szokott max. tartani ez az agy mosott állapot, és azért ez idő alatt is lehet hozzám szólni, meg pl. nem hanyagolom el a házi munkát vagy főzést stb., csak aztán irány a gép :)

Mondjuk azt ne hagyd, hogy teljesen semmibe vegyen, mi a párommal azért még pl. instát is otthagyunk egymás miatt, ha nagyon muszáj (ez de romantikus :D).

2013. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!