Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfelejteni hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejteni hogyan?

Figyelt kérdés
sziasztok ! mivel azt hiszem sok rosszat tettem most az életemben,és azt hiszem minden összejött,találkoztam egy lánnyal és ott minden megváltozott,nem akarok nagyon sokat írni erről,a lényegre térek,de ellőbb felvezetem,és hát szerelmesek voltunk nagyon (és vagyunk is :( ),nagyon sok és szép emlékünk van egymásról ,de aztán szakítás lett a vége,mert nagyon sokszor felhúztam az agyát ..ez tény és való de szerettem de a szakításban nem én voltam a hibás ! ez 2-3 hónap volt,és hát ő szerette az exét is,és hát utánam találkozott vele aztán vége lett,végleg vagyis azt hittem,és akkor elment 1-2 hónap,néha beszélgetünk nekem nagyon fájt,és hát 2 hónap múlva megint kitörölt,aztán megjelölt ezek facebook-os beszélgetések,aztán most nem régen 3-4 hete irt rám komolyan,ezek ellőt is voltak jelek hogy érdeklem stb,hogy mennem kellet volna még utána és mondta hogy már késő,de aztán utána törölt ki na ,és hát megjelölt,rám irt boldog voltam,és hát elkezdtünk beszélgetni ,hogy hiányzom neki ,de az a bökkenő hogy nekem volt egy lány aki ő ellöte nagyon tetszet,és hát most az enyém volt az a lány ,őt is szerettem !itt elkezdődtek a problémák,nem tudok teljesen minden olyat leírni ,mert ez nagyon hosszú sajnos e idő allat minden összejött ,és megzakkantam agyilag érzem,mert nyugtatókat szedek.és ezek után elkezdtem találkozni az egyikkel aztán a másikkal,de elmondjam hogy első találkozás azzal a lánnyal aki rám irt az felejthetetlen.. nagyon szép volt,sírtunk és ellógtuk a napot,elmentünk uristen ... :( ,és akkor aznap este a másikkal és már belefáradtam lelkibajom lett és döntenem kellet hogy most mivan,mert mind1 melyik lánnyal találkoztam boldog voltam csak utána nem mert akivel találkoztam másnap meg a másik hiányzott,és megtudták egymást mindegyik sírt élőben is,és élőben volt ezt a legrosszabb látni ,és hát döntöttem az ujjat választotam de elöször a régit választotam,aztán éjjel 2 tájba mentem le az ujjhoz.. reggel olyan rossz volt hogy mondtam hogy ez így nem fog menni,és hát a másikkal nagy nehezen tudtam beszélni találkoztunk és jó volt,utána meg ( ez a régi volt ) aki rám írt..,aztán télleg nehéz mindent leírni abbahagytam most..nem igazán megy,szóval az a lényeg hogy nem gondoltam volna hogy én ilyen állapotba leszek vagy soha életembe a legrosszabb dolog most az életembe,pedig most sokkal szarabb helyzetben vagyok ..de mégis ez fáj a legjobban most,a lényeg hogy a régivel összevesztünk utána megint kétszer nem bírtuk irt aztán megint akkor én,és én végleges lépést tetem,hogy nem keressen ,aztán kerestem én ,aztán ezek allat felvettem már a kapcsolatot az ujjal is buliztunk is ,meg egyszer lehivott akkor még a régivel voltam,azt elvoltunk egy éjszaka.annyi,aztán most meg kimondtam hogy véglegesen vége,nem fog menni...de annyira hiányzik van egy filmünk is egy zenénk is ,de hiányzik ,lehet nem menne nekünk de hiányzik ,most jelenleg az ujjal beszélegetek ha nem beszélgetnék valószinüleg azt hiszem véglegesen megbolundulnák hogy felejtesem el a régit,ő is szeret még mindig nagyon,a legjobban !nem fejtettem ki az egész történetet .probálkoztam hogy értsétek meg . vagy mit tedjek ?a régivel nem tudnák lenni hogy itt az új,.. és ez nagyon rossz,és még mennyi eset volt :( ,szerintetek értettétek ? nem tudom jól leírtam e a lényegét mert már megzakkantam meg ,folyamatban cigizek meg minden..több hete a

2013. jún. 25. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A felejtés útjában a felejteni akarás áll. Ne akard elfelejteni, ezáltal elfelejted majd.
2013. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem legyél azzal akit jobban szeretsz és a másikkal legyetek csak barátok

magyarul: csináld azt amit a szíved mond a cigizést meg hagyd abba!!!

2013. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!