Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért menekül előlem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül előlem az exbarátom? 1,5 évig voltunk együtt, több, mint 1 hónapja szakítottunk. Szakítás után én próbáltam keresni, írtam neki sms-t, de nem volt hajlandó megbeszélni a dolgokat.

Figyelt kérdés
Mivel egy baráti társaságunk, ezért hallottam dolgokat (gyűlöl, nem szeret, túllépett, az elmúlt félévben már nem szeret (pedig gyűrűr is adott)! Tegnap évzáró után keresett, beszéltünk, de nem néz a szemembe, azt mondta lelkileg tönkretettem. A kapcsolatunk miattam ment szét. Nem voltam vele őszinte. Voltak problémáim, nem hozzáfordultam segítségért, inkább hazudtam neki. Féltem elmondani neki dolgokat. Komoly dolgok voltak(roma származású emberek, bántalmazás, pénz). Iskolát váltott, úgy érzem menekül az érzései elől. A családja, a barátai beleszólnak a dolgokba. Szeretném őt visszakapni, nagyon szeretem! A fejemhez vágta, hogy minek volt ennyi közös élmény, ha ez lett a vége. Új életről beszél, távol akar lenni tőlem, nem bír velem beszélni. Segítsetek!

2013. jún. 25. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
engedd el, cicalány
2013. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet idő kell neki. Több.
2013. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de te nem tudsz gondolkozni? Ha engem tönkretesznek érzelmileg, és végre megteszem a nagy lépést, hogy azt mondom neki: ELÉG. Utána persze hogy próbálom őt az életemből is kizárni! Nem véletlenül volt ELÉG! Nem kellesz neki, fogd fel! Ne akard visszakapni, előbb kellett volna törődni vele, nem utólag! Elcseszted, hagyd békén!
2013. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne akard visszakapni,Te tetted tönkre a kapcsolatot.Vége!Ezt próbáld megérteni,majd más lánnyal boldogabb lesz.
2013. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mit vártál hazudtál, gondod volt vele meg sem beszéled,

tanulj a marhaságodból, hacsak ennyi eszed van, soha többet ne hazudj, ez a legrosszabb

ennyi vége, lépjél tovább N

2013. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok ezért nem mondom, hogy reménytelen. :)

Adj neki még időt. Ez az első. Utána be kell bizonyitanod neki, hogy megváltoztál. Nem magyarázkodni kell. Olyan levelet irni amiben leirod az érzéseid tele szeretettel megbánással és mélységes gyengédséggel. Legalább annyit el kell érned, hogy a sértettsége után tudjon vele újra emberhez méltóan beszélgetni. Ha továbbra is tartjátok a kapcsolatot be tudod bizonyitani, hogy valóban új ember lettél a pofonok hatására. Ha ez sem segít mert nem kiváncsi rád, nem akar beszélgetni sem veled akkor sajnos tényleg el kell felejtened. Nekünk is közös a baráti körünk és hónapokig sirdogáltam facebookon posztokkal kiirásokkal mindennel meg a közös programokon is csak róla beszéltem mire már ők szóltam az exemnek, hogy mennyire ki vagyok. Ez hozott egy kis enyhülést. Változott kicsit a hozzáállása. Minél inkább látja, hogy más lettél annál inkább változni fog de sajnos nagyon lassú és küzdelmes folyamat hónapok vagy évek kitartó munkája kéne hozzá. És még így sem biztos a siker. Mellette kell élned az életedet, újra felépiteni magadat a szakitásból. A remény megmarad, de most el kell engedned hogy "kiphenje" ami vele történt.

2013. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, kedves Kérdező, de mégis mire számítottál? Ez a kapcsolat a TE hibádból ment tönkre, mert a barátodnak hazudtál. Nem beszélted meg vele a problémáidat. Gondolom, eljegyzett, azért kaptad a gyűrűt, de ez most már mindegy, ha szakítottatok!
2016. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, és még valami: nem csak EGY fiú van a világon!
2016. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!