Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnál, vele ha azt mondaná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál, vele ha azt mondaná, hogy csak akkor kellesz neki, ha lefogysz?

Figyelt kérdés

Azt mondja, minden stimmel(belsőre meg arcra), de neki ez így nem ok. Fogyjak le és akkor nagyon boldogok leszünk..


62 kg vagyok és 167 cm.

Ti lefogynátok vagy mit mondanátok neki?



2013. jún. 26. 16:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Magadért fogyj le, ne másért.
2013. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem fogyj le, aztán keress valaki mást :P
2013. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehetsz olyan kövér...

Nem,én elküldeném melegebb éghajlatokra.

2013. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy lefogyj, hiszen nagyon messze vagy a kövérségtől!!! Ha neki nem tetszel, keressen csontvázat!!!
2013. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Saját magad miatt is fontos a fogyás, nem más miatt. Amúgy miért ne? A fogyás sosem árt.
2013. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem. Nem akarok olyannak megfelelni, akinek nem felelek már meg alapból. Pedig én több vagyok nálad (súlyban) valamivel, mégis alig tudom levakarni a pasikat. Ha valakinek nem jön be az alkatom, azzal nem kezdek, mert minek? Van 100 másik, akinek így is bejövök, nem akar megváltoztatni!
2013. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Am én is kb ilyen voltam, hidd el, lehet valaki így kövér.

Na de nem ez a lényeg, hanem hogy legalább őszinte hallod, ha mondjuk nem tudna rád izgulni az ágyban.... akkor még is mit mondjon? :D

2013. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
62 kilóról hova fogyjon? Ez teljesen átlagos, akinek nem jön ez be, annak piszkafa kell! Akkor meg keressen olyat!
2013. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Köszönd meg az értékes visszajelzést, búcsúzz el tőle és fogyj le! :)

És ne járj senkivel, csak akibe szerelmes vagy és viszont.

2013. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én tanúsítom magamon, hogy 62 kg ilyen magassággal LEHET kövér! Van akinek erős csontja van, van, akinek nem. Van akinek a melle nagy, van akinek nem.... Persze van akinek a súly úgy oszlik el, hogy szép tőle az alakja, van akinek viszont tényleg kövérít!
2013. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!