Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnál, vele ha azt mondaná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál, vele ha azt mondaná, hogy csak akkor kellesz neki, ha lefogysz?

Figyelt kérdés

Azt mondja, minden stimmel(belsőre meg arcra), de neki ez így nem ok. Fogyjak le és akkor nagyon boldogok leszünk..


62 kg vagyok és 167 cm.

Ti lefogynátok vagy mit mondanátok neki?



2013. jún. 26. 16:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha változol,akkor magadért.Másért soha.
2013. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is, a magasságodhoz teljesen normális a testsúlyod!

Aztán, ha nekem egy fiú ilyet mondana, gondolkoznom sem kéne, azonnal otthagynám. Ha azelőtt tetszett is volna, ezzel a mondatával elintézné, hogy örökre kiábránduljak belőle, és ezt halál komolyan mondom!

Ha a sovány csajok jönnek be neki, akkor keressen olyat magának, annyi gyönyörű vékony lány rohangál kint az utcákon. De ne akarjon téged megváltoztatni, mert egy kapcsolatnak nem erről kell szólnia, hanem pont az a lényege, hogy elfogadod a másikat minden hibájával együtt!

Gondolj bele: ha most, még a kapcsolat előtt ezt kéri tőled, mi lesz később?!

2013. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
# 10: A kövértől ez nagyon messze van! Maximum husis, telt, molett. De nem kövér! :)
2013. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van.NE MÁSÉRT hanem MAGADÉRT fogyj!! :) ha lefogytál és azt mondja hogy "na járunk?" akkor mondd meg neki,hogy "Ha akkor nem kellettem?Akkor most se kelljek!" És mosolyogva hagyjad faképnél :)
2013. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
ez bunkóság! ennyi erővel akkor már meg kéne kérdezd mekkora a farka és közöld vele h növesszen még rá pár centit akkor járnál vele mert így nem megfelőlő
2013. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

# 15: Szerintem még pár agysejtet kéne növesztenie. :)

Mindenesetre: az én értékrendembe nem fér bele az, ha valaki felszínes, az sem, hogy meg akar változtatni. Tehát innentől akkor se kéne a pasi, ha azt mondaná, hogy mégiscsak jó vagyok neki.

2013. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én lefogynék magam miatt (persze csak, ha tényleg szükséged van rá) és jól megszívatnám a srácot. :D Ez alatt értem azt, hogy picit hülyítsd, húzd a srác fejét. Aztán meg keresnék egy normális fiút, aki olyannak szeret, amilyen vagyok.
2013. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet, eldöntjük kell-e fogynod:)
2013. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A 4. vagyok. 167 centivel és 62 kilóval teljesen normális testalkatú vagy!!!
2013. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2-es válaszolónál a pont!!!!!!
2013. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!