Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők és a hűség. Avagy mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők és a hűség. Avagy mire számíthatok egy egyéves kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve együtt vagyunk a barátnőmmel, távkapcsolat (kb. 60 km) általában 7 végente tudunk találkozni, de van hogy csak 2 hetente.

Bízom benne. Eddig is bíztam, és (tudomásom szerint) nem csalt meg.

De ha most elérjük ezt a fordulót, akkor eljön majd a megszokás szakasz, hogy "basszus már egy éve vele vagyok, unom" vagy inkább csak megerősíti a szeretetet benne, hogy "már egy éve velem együtt vagyunk, de jó, és nem kéne más, hiszen vele nagyon jól megvagyok".

Van bennem félsz, hogy rámun a lány...vagy egyszerűen csak beszürkül a kapcsolatunk és jön majd vmi villámpasi, vagy akár nekem egy kósza randi..és már meg is történhet bármelyik oldalon.

Nekem ez az első hosszú kapcsolatom.

22 vagyok, a lány 21, nekem főiskolán, illetve előtte is kicsapongós életem volt, bulik, egy éjszakások, kósza kapcsolatok, stb stb, nemigazán becsültem a nőket míg vele meg nem ismerkedtem.

Változtam, komolyodtam az Ő hatására, azonban az érces, kissé bunkó hangvétel még megmaradt :D ;)


Normális válaszokat kérnék, lehetőleg olyanoktól akik voltak már ilyen helyzetben.



2013. jún. 27. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%

azonban az érces, kissé bunkó hangvétel még megmaradt :D ;)

ezen szakadtam.:Dte is egy otthonulo 100kilos kocka vagy aki kitalalt egy ilyen fost hogy felhivja magara par csaj figyelmet..gratulalok az eletedhez

2013. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"vagy egyszerűen csak beszürkül a kapcsolatunk és jön majd vmi villámpasi, vagy akár nekem egy kósza randi..és már meg is történhet bármelyik oldalon. "


Néha fel kell dobni a kapcsolatot, hogy ne laposodjon el teljesen. Vmi jó kis program, vmi szellemes ötlet...


De másoktól védeni tök felesleges. Ha veled akar lenni, úgy se fog megcsalni. Ha meg ellaposodik a dolog, és jön más, úgy sem tudsz vele mit kezdeni.

2013. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

szakadhatsz, öreg, ez nem kitaláció, és én nem csajozni járok ide, hanem kérdéseket feltenni, és válaszolni, valamint érdemi választ kapni az én gondjaimra.

A tiéd nem az sorry ecsém ;)

2013. jún. 27. 17:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Valóban, csak úgy sugárzik belőled a bizalom!
2013. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
akkor hattersztorynelkul(ami amugy nem erdekel) milyen valaszra szamitassz?erdemi valaszt varsz egy ertelmetlen kerdesre
2013. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

nem lehet megunni, hiszen keveset találkozol, ez így nem lehet megszokás, a hiány a nagyobb gond, amúgy semmiköze, hogy 1 évesek lesztek, a megszokás nem így kezdődik N

2013. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

miért lenne értelmetlen. mint írtam nemvoltam még iylen cipőben. a tartósabb kapcsolatokról fogalmam sincs, szóval azért várok választ.

bocs hogy élek tényleg...-_-

2013. jún. 27. 17:38
 8/14 anonim ***** válasza:
hat tobbe ne forduljon elo
2013. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
akkor bízz nőben ha ló legel a sírján... ennyi erővel rulettezhetsz is, ott sem rosszabbak az esélyeid. mondjuk nem tudom mi köze a csajod hűségének ahhoz hogy kicsapongó voltál...
2013. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nemhiszek a reinkarnációban, szóval nemfog. és veled sem. tetszik vagy nem ez van. szánalmas vagy.
2013. jún. 27. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!