Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak mennyit számít nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyit számít nektek egy kapcsolatban, ha egy nő eltudja tartani saját magát?

Figyelt kérdés
Sőt mi van akkor ha sokkal jobban kereső munkája van mint a férfinak?
2013. jún. 27. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ismerkedéskor első kérdés: "Van munkád?" Utána: " Mivel foglalkozol" Egyértelmű miért ezzel kezdi mindenki. Aki magát se tudja eltartani, mást sem fog. Ha jobban keres a nő, és magasabb pozícióban van, az szinte majdnem minden férfit zavar.
2013. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia, szívesen megismernélek.Nem zavarna nekem fontosabb a személyiséged mint a kocsi amit kapok tőled.
2013. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én aztán nem vennék kocsit a pasimnak. :D

Neki is van munkája nekem is mindenki a saját pénzéből gazdálkodjon. :)

2013. jún. 27. 14:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Már önmagában azt se értem, hogy vetődik fel, hogy egy nő NEM tudja eltartani magát? Miért ne tudná? Egyenrangúság van, vagy mi...


Hogy ki mennyit keres, az egy más kérdés, de az alap, hogy mindenki el tudja tartani magát. Ez a minimum.

2013. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
úgy már zavarna.:D
2013. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ilyen értékű ajándékot csak akkor vennék neki ha tényleg komoly már a kapcsolat.
2013. jún. 27. 15:05
 7/13 anonim ***** válasza:

vicc volt, nem érdekel kinek mennyi pénze van...inkább lennék egy szegény csajjal akinek több a szabad ideje, meg nem feni a fogát drága cuccokra.


amúgy, miért nem tőle kérdezed meg hogy zavarja e? Meg látni is lehetne..

2013. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kitől kérdezzem meg? :D

Az itt lévő embereknek érdekelt a véleménye. :)

Egyébként a szegény lányok is vágynak drága cuccokra csak nem hangoztatják mivel cikinek éreznék hogy esetleg a párja sem tudná neki megadni.

Attól még, hogy valakinek van pénze nem biztos, hogy állandóan drága cuccokra vágyik. Nyílván néha megtetszik valami akkor megveszik de azért nem ebből áll az élet.

2013. jún. 27. 15:16
 9/13 anonim ***** válasza:

a pasidat.

nem mindegyik :) de persze sok pénzéhes van.

Akiket én ismerek gazdag csajokat a személyiségük miatt nem lehetne szeretni, nem azért mert pénzük van vagy nincs.Ha egy lány aki tetszik őszinte és tiszta szívű akkor nem számít hol él.És ezzel a legtöbben így vannak.

2013. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nincs pasim, csak érdekelt, hogy mi erről az itt lévőknek a véleménye.

Egyetértek veled.

2013. jún. 27. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!