Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan ember, aki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki egy új kapcsolatban jött rá, hogy mégiscsak visszavágyik az exéhez, őt szereti?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idő után? És szakítottál akkor az újjal és megpróbáltál visszamenni a régihez vagy mégis maradtál az újnál, hátha megszereted?

2013. jún. 27. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt rá lehetőségem, hogy visszafogadjam az exem, de utolsó pillanatban időben kapcsoltam, hogy csak a káposzta jó felmelegítve. Mindig lezártam minden kapcsolatomat, és kizártnak találtam, hogy vissza menjek. Ha úgy is éreztem valamelyik új kapcsolatban, hogy az exel jobb volt, azt nem az ex számlájára írtam plussznak, hanem az új partnerben kevesebb az, amire szükségem van.
2013. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmi értelme kibékülni..
2013. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most pont így vagyok.
2013. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az exem járt igy de nem vettem vissza, én még nem lekopogom remélem nem is fogok...
2013. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Visszamennék ha visszafogadna de nem akar engem ezért van az új kapcsolatom hátha megszeretem...

De ha szólna rohannék vissza a karjaiba nem érdekelne a mostani srác!!

2013. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is pont így vagyok most, kb 1 év után jött elő nálam hogy még mindig szeretem. Próbáltam óvatosan megtudni hogy újra kezdené-e velem, de eddig nem látok rá túl sok esélyt :(
2013. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!