Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan döntenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Párommal elég rég együtt vagyunk és nagyon jól megértjük egymást. Tényleg nagyon szeret és teljesen "egymásra vagyunk hangolódva". Ő az,aki biztosan megtudná nekem adni a lelki és anyagi biztonságot.Én még tanulok,és nemrég felhozódott,hogy ha ismét szeretnék tanulni menni,ő segítene anyagilag és össze is költözhetünk,hogy ne kelljen albérletet fizetnem.

Viszont bármennyire is szeretem,a külsejével nem tudok megbarátkozni. Eddig nem zavart,de mostanában azt veszem észre,hogy nem vonzódok hozzá egyáltalán.Sajnos nem sokat tudunk találkozni,mivel elég messze lakunk egymástól,ő dolgozik én tanulok. Skype-on minden nap beszélünk, és valamiért úgy érzem,hogy ez elég. Nem vágyom arra,hogy találkozzak vele,nem vágyom a csókjára.

Le még nem feküdtem vele,de nem is szeretnék.

Nem szeretném kihasználni,és attól is félek,hogy megbántom.De mégis úgy érzem,hogy inkább olyan nekem mint egy legjobb barát. De tudom,hogy ha szakítok vele,megszakít minden kapcsolatot és soha többé nem látom. :(

A kérdésem az lenne,hogy érdemes folytatni így a dolgot? Van rá esély,hogy megbarátkozok a külsejével? Várjak még egy kis időt?Vagy inkább hagyjam és kezdjek új életet?

Teljesen összezavarodtam.


Az értelmetlen válaszoktól (mint pl:"taníttasd ki magad majd lépj le" vagy "tarts szeretőt") légyszi kíméljetek.



2013. jún. 27. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:

beszélj vele!

ez nem lesz könnyű de talán célratörő!

biztos vagyok benne hogy igyekezni fog, és abból amit leírtál úgy gondolom hogy te is , és nem szeretnéd kihasználni !szóval BESZÉLJ VELE!

2013. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem folytathatod! Szakíts vele, de szerintem nagyon gyorsan! Ha valóban azt gondolod, amiket leírtál, és még arra sem vágysz, hogy találkozz vele, akkor ez így teljesen értelmetlen. Ha meg ezt később fogod csak neki elmondani, akkor azt fogja gondolni, hogy kihasználtad.
2013. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szóval nem akarod elveszteni a társaságát. Ugyanakkor nem vonzódsz hozzá.

Ez nem korrekt. Vagy egy-az-egyben kell, vagy sehogy. AZ nem megy, hogy te kimazsolázod ami bejön belőle, a szexet meg mással éled ki.

2013. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kolosszus22 ***** válasza:

Semmi értelme folytatni, ha nem vonzz a külső akkor el van kapálva az egész. Mégis mit vársz majd tőle, szexmentes baráti kapcsolatot vagy majd az anyagi biztonságért cserébe néha neki adod magad!? Ennek kapáltak, mondd el neki őszintén, majd talál magának olyan lányt aki teljes mértékben szereti. Az anyagi biztonságot meg ne mástól várd, mert szerintem szánalmasak a kitartott nők.

26F

2013. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyi az az elég rég? 3 éve?
2013. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyébként köszönöm a gyors válaszokat.

Az anyagi biztonságot nem várom tőle,ezért írtam,hogy nem akarom kihasználni,mert ez nem szempont. Nem érdekel a pénze.

Egyébként majdnem másfél éve.

2013. jún. 27. 21:01
 7/10 A kérdező kommentje:
az 1. "egyébként"et nem akartam írni,csak először máshogy fogalmaztam. ^^"
2013. jún. 27. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:
És akkor szerinted hogy fogsz most dönteni? Hidd el, ez így nem mehet tovább. Ha nem hiszed most el, akkor majd nem sokára te is be fogod látni.
2013. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
milyen kapcsolat az, ahol testiség sincs? és azt mondod, h régóta együtt vagytok....
2013. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért olyan nagy baj, hogy nem löktem szét a lábam az első adódó alkalommal? -.-"
2013. jún. 28. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!