Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit választanátok? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok? Hogyan döntenétek? 24 / L

Figyelt kérdés
Akivel 2 éve vagyok, szeretem, s kötödök hozzá, de tiltanak töle,mivel 29 éves, de sok mindent nem tud felmutatni. Nem dolgozik elég rég, 2-3 honapos munkaviszonyai voltak,s nem igazán keres munkát. Szeretem, de nem látom vele a jövöt, viszont én már haladnék. Viszont van egy másik, aki megkeresett ujbol,akivel anno voltam,akkor még nagyon fiatal voltam, s könnyelmüen vettem. Viszont ö ugy gondolja, hogy nekünk együtt menne, stabil háttere van,mindent megadna, vállalkozo, anyagi gond nem lenne, viszont az érzelmek hiányátol félek, s ez az ami megtorpant,mert az fontos. Ö ugy gondolja, kialakulhat. Ha a szivemre hallgatok, még tovább remélek a mostaniban, de ha eszemre,akkor összeköltözök a másikkal.
2013. ápr. 6. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem vàlasztanàm. Az elsô, màr elnézêst, de link alaknak tünik, a màsodik pedig csak egzisztenciàlis téren érné meg valòszínûleg!
2013. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, keress egy harmadikat!

Az elsőt te tartanád el, a másodiknál meg te lehetsz az eltartott.

2013. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Válaszd a szerelmet drága, az kell
2013. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elfelejteném mindkettőt és keresnék egy normális pasit. Az első egy link alak, ha összecuccoltok valószínű rajtad élősködne, a másiknál az lesz a gond, hogy érzelmileg boldogtalan leszel.
2013. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyiket se?

egy munkanélküli kretént se, melegítve meg csak a káposzta jó

2013. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kolosszus22 ***** válasza:

Kissé gyenge jellemnek tűnsz, nekem is az a véleményem, hogy keress 3-ikat, olyat akivel stimmel minden, de a legfontosabb, hogy szeresd, anélkül nem megy.

26F

2013. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amelyiket szereted :)
2013. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Becstelen dolognak tartom , hozzamenni valakihez, akit nem tartunk vonzónak, es aztan 20 év utan az arcába vágni: sose szerettelek.

Vagy amikor valaki szerelmes valakibe, de gyorsan meghazasodik massal, akibe nem szerelmes, csak mert szerelmi banata van.

Kérdem én , mire jó ez? Tönkrevágja a házastársa életét , de legjobban megis sajat magával szúr ki, érdemes, szabad ilyet?

Miért választ valaki önként egy boldogtalan életet, miért kell föltétlen valaki?

Érdekes, hogy akiért epekedik az ember, az mindig a felelötlen, telen talan, az az igazi, aki szenvedélyt ébreszt, a

2013. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a normálisabb az nem vonzó es egyenlö a kinnal.

De nem szabad ilyet tenni, ne csúfolkodjon az ember önmagával es a másikkal

2013. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!