Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan döntenétek ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Tehát, van egy 4 hónapos távkapcsolatom :) nagyon szeretem a barátomat :) 2 és fél éve simán ismerem :) 4 hónapja találkoztunk először :) sajnos nem sokat láthatjuk egymást.. de most tavasszal újra találkozunk :) vagyis, még nem tudom.. mert nagyon tetszik egy másik fiú is. Egy új suliba jöttem át és az osztálytársam lett ez a fiú. A barátomat nagyon szeretem, de sajnos ő nem érezteti velem, hogy mennyire szeret ( az én hibámból mert sokat csalódott bennem ) de tudom, hogy ő olyan aki semmikor se talál mást és mindig igazat mond. De ugye most itt van ez az új suli is és nem tudom hogyan döntsek. Ti hogyan döntenétek?

2013. márc. 14. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A távkapcsolatokból sohasem jön ki semmi jó(tapasztalat)

hát, ha nekem van barátom, akkor nem nézek meg egy másik srácot úgy.

2013. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sok olyan párt ismerek, akik így jöttek össze :) és tádáá már kicsijük is van :)
2013. márc. 14. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy milyen a ket fiu. Te ismered oket. Ha nem tudsz mast akkor sorakoztas fel erveket, hogy "miert o kellene nekem" es ra fogsz jonni kit kell valasztani..:)
2013. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pro és kontra táblázat alapos bevezetése. Amelyiknél több pozitívum azt válaszd, ha a negatívok aránya megegyezik a pozitívokkal az még belefér. Fontos Nincsen súlyozott pro sem kontra
2013. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az lehet hogy másnak összejött, de nekem nem.
2013. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Barátom: háát.. helyes

kicsit dagadt, de azért erős is ( valami thai küzdősportot űz )


vigyáz rám


Másik fiú: birkózik

helyes

szuper alakja van

mindennap láthatom

kicsit bunkó, de ellenállhatatlan

2013. márc. 14. 22:09
 7/11 Hanariko ***** válasza:
lány vagyok (szóval nem pasi szemszögből mondom) de már az írásodból látom hogy úgyis a másodikat fogod választani... (lehet jobban jársz így is, mint egy távkapcsival, de legalább ne egy bunkóért hagynád ott... na m1)
2013. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
háát.. a másodikat választottam, de nagyon hiányzik az első... mit csináljak?
2013. márc. 16. 14:02
 9/11 Hanariko ***** válasza:
semmit, majd elmúlik.
2013. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de ez nem fog... nagyon hiányzik! vele történt meg minden legelőször!
2013. márc. 16. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!