Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme egy kapcsolatnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy kapcsolatnak, ahol az egyik fél jobban szereti a másikat? 17L,18F

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat, több hónapja vagyunk együtt, a szex is több, mint jó. De néhány barátnőm és ő se érti, hogy mért vagyok vele, amikor külsőleg sokkal jobb srácot is kaphatnék (ez egyébként egyáltalán nem biztos, mert ő az első barátom). De tény, hogy én is úgy érzem, hogy számára mindent a kapcsolatunk jelent, de nekem vannak más fontos dolgok is (pl. barátnők, tanulás) és, hogy ő jobban odavan értem, mint én érte. Néha megőrjít a féltékenykedése. Van ennek így jövője? Én nagyon szeretem.

2013. jún. 29. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kapcsolatnál ez a helyzet.
2013. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted van értelme.. Ha nem szereted nincs.. Ezt kell tisztázni.. Ha nem szereted, akkor csak kihasználod, lehet találna olyan lányt helyetted, aki viszont szereti..Ha te is szereted, akkor ne foglalkozz mások véleményével és beszéljétek meg ezt a féltékenykedés dolgot..
2013. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az hogy ő féltékeny stb még nem azt jelenti hogy kevésbé szereted te őt mint ő téged.. bár ha már a kérdést is feltetted akkor lehetséges!

de szerintem minden féle képpen beszéld meg vele!

de nekem az sem tiszta hogy azzal van bajod hogy féltékeny , stb, vagy biztos vagy benne hogy te nem szereted őt annyira mint ő téged!és ennek is meglehetnek az okai mert pl.:neki több a szabad ideje , nem tanul (nagy hiba lenne), nem tölt annyi időt a barátaival stb.!

2013. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretem. De néha, pont azért mert mindet megtenne (és meg is tesz) értem, úgy érzem kihasználom. És, azt is érzem néha, hogy tartozom neki, ezért talán akkor is vele maradnék, ha nem szeretném.
2013. jún. 29. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor semmi probléma!

már az első szóban benne volt a lényeg !

a többivel meg ne foglalkozz , max többet beszélgessetek négyszemközt , ilyen témáról is !

2013. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!