Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nincs értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nincs értelme egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem az én dolgom,de mivel rokonról van szó érdekel:

Olyan hihetetlen távolságokat kell legyőzniük hogy együtt legyenek ami busszal max10perc,a lány szépen írogat a srác facebook adatlapjára hogy mennyire el van tűnve és ezért egy csomót fog írogatni neki,pedig tudja hogy mennyire nem fog reagálni rá,amin végleg kiakadtam:"Hiányzol szerelmem<3<3"reakició:teis.

Lehet hogy velem van a baj,de kezdem nagyon unni hogy ott vannak egymástól egy köpésre és mégis facebookon szenvednek,pedig egyik sem kisgyerek,mindkettőnek volt már komoly kapcsolata,mások meg nekem írkálnak hogy nézzem már hogy mi van velük.

Holnap találkozok a lánnyal(unokanővérem),és nem tudom hogy mit mondjak neki,nyilván szólok neki hogy ne facebookon írjon hanem keresse fel,de néha legszívesebben leordítanám a fejét,meg rákérdeznék hogyha olyan nagyon szeretik egymást akkor miért nem találkoznak,de akkor meg én lennék a bunkó.

Ha annyira nem képesek hogy megtegyenek 10percnyi utat csak szerintem nincs értelme a kapcsolatnak,vagy velem van a baj?



2013. jún. 29. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy őszinte legyek, szerintem szánalmas amit művelnek.
2013. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fiatalok?

De beszippantotta őket is a fackbook szóval ezért ne akadj ki.

Nem tudom te mennyi vagy,de ezek ilyenek.Ha a szomszédja lenne akkor is ezt csinálnák.

Szánalmasak az ilyenek,már bocs.

Az ilyennek hiába órdítod le a fejét,nem fogja megérteni,hogy nem az fb-n van az élet.

Ez ha úgy vesszük csak egy netes kapcsolat.

Akár még kommentelgethetnél is oda,hogy találkozzanak vagy ilyesmi.

Gyerekek az ilyenek még.

2013. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz,ha fb-on élik a magánéletüket. Soha nem írtam a párom üzenőfalára semmit. Max ha valami vicceset találtam,kiraktam,de ennyi. Mi sokat vagyunk együtt,de ha épp nem,akkor arra ott a telefon,skype.
2013. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az előző kapcsolataikban nem voltak ilyenek,amúgy egyetemisták,egy helyen tanulnak,én sem értem hogy mi van velük,de azért is találkozunk mert 2közös ismerős megkért hogy beszéljek már vele,mert igazából az unokanővéremmel van a gond,ő írkál,a srác alig reagál,de ettől meg olyan kétségbe esetnek tűnik.
2013. jún. 29. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor fogod szépen, és beállítod, hogy ne láthasd,hogy miket írnak ki...

Am engem személy szerint nem szoktak érdekelni az ilyenek,semmi közöm hozzá, ki mit tesz ki. Annyit meg főleg nem ér, hogy még háborogjak is miatta...

2013. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hiába állítom be ha mások nekem panaszkodnak annak ellenére hogy nekik kevesebb közük van hozzá mint nekem...
2013. jún. 29. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem bántásból, de nekik se sok életük van akkor, ha ezen csámcsognak...:D
2013. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!