Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kedveskedjek a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kedveskedjek a barátomnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 18:08
 1/7 A kérdező kommentje:
17L
2012. jan. 8. 18:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit fogalmazd meg pontosabban, mire is gondoltál.

A szexben akarsz neki valami újat mutatni, ajándékot vennél, vagy mit?

2012. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi a kérdés
2012. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fél éve vagyunk együtt.. azóta voltak kisebb-nagyobb viták, hol belém szeretett, hol eltávolodtunk és most szeretném neki bebizonyítani, hogy igen is az a nő vagyok, akire Ő vágyik. Mi az amivel le lehet venni egy fiút a lábáról? Amit szeret, ami tetszik neki? (gyertyafényes szeretkezés, vacsi, sütemény, filmezés??) Adjatok ötleteket! :)
2012. jan. 8. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van olyan dolog (akár a szexben, akár más téren), amit ő szeretne, de te még nem tettél meg neki, akkor itt az ideje!


Másik ötlet (nekem bevált): tegyél a szoba közepére egy széket, ültesd bele, kötözd le a kezét kendővel vagy sállal és táncolj neki valami szexi fehérneműben ;) Az én párom anno 5 perc után eltépte a sálat, szóval olyan cuccal kötözd ki amit nem sajnálsz :D Egy kiadós szex után meg általában megéhezik az ember, szóval előtte készíts magatoknak valami finom kaját :) Garantált siker ;)

2012. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5/5 ös válasza nagyon komoly még én is ki probálom:D:)
2012. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó ez tényleg jó ötlet!! :) Van még valami jó ötleted? :))) Vagy akár másnak?
2012. jan. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!