Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 nap alatt, neten keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 nap alatt, neten keresztül bele lehet szeretni egy lányba?

Figyelt kérdés

Ha rossz a kategória,bocsánat,ezt láttam legmegfelelőbbnek!

Na szóval.Adott egy fiú x és egy lány y.

X és y egy napon "egymásra találtak" egy honlapon. Elkezdtek beszélgetni. Már az első napon órákat beszélgettek,képcsere is történt,kölcsönös szimpátia volt közöttük. Hajnalig skypeoltak,web-kameráztak.

Következő nap ugyan ilyen volt: chateltek skypeon az élet dolgairól,kamoztak órákon keresztül. Ezen a bizonyos "második" napon x megírta y-nak,hogy nagyon jól érzi magát vele "neten keresztül",úgy érzi,könnyen bele szeret hamarosan,sőt már a szeretetet érzi y felé. Y-nak is megtetszett x,de kicsit korainak tartotta x vallomását.

(Azóta (kb. 3 hónapja)szinte minden nap beszélnek.Hamarosan találkoznak is.)

Szerintetek lehetséges,hogy egy fiú,2 napos "netes randizás" alatt bele tud szeretni egy lányba?

Bocsánat,ha zavarosan írtam valamit!

Előre köszönöm válaszaitokat! :-)



2013. jún. 30. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
2013. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy hány napos ,az is mindegy hogy netes-e ugyan úgy bele lehet szeretni valakibe. Ha csak neten láttad akkor is magába az illúzióba. Csak ezzel az a baj ,hogy amikor találkoztok az már nem ugyan olyan mint a neten. Valamiért mind kettőtök sokkal csöndesebb, nincs meg az a nagy kaland legtöbbször , aztán szar az egész:D . De persze vannak kivételek is biztos velem még nem történt meg ez jól.
2013. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Találkozzatok és kiderül!
2013. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akárcsak mintha az én történetem lenne ... Csak x megváltozott a találkozz előtt pár nappal és mindennek vége lett csak úgy, bármi nélkül amitől y most k***a szarul érzi magát és nem tudja mi történt ..
2013. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Bizonyos életkor alatt és/vagy elkeseredettségi szint felett elképzelhető. De ugyanilyen gyorsan el is múlik, ha a személyes találkozón valami nem klappol.
2013. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lányba beleszeretni nem lehet, mert nem ismered, te csak egy képbe szeretsz bele, amit elképzelsz róla az információk alapján. Ne is reméld, hogy olyan lesz, mint amilyennek elképzeled!


Arc nélkül, írásban teljesen más az ember, sokkal felszabadultabb, gátlástalanabb. Gyakran (nem mindig, cseppet sem általánosítok) az ismerkedik chaten, akinek élőszóban nehezen megy, mert gátlásos, nincs önbizalma és társai. Beleszeretni egy emberbe lehet, minden más csak álmodozás. Nincs személyes ismeretség, nincs szerelem sem, csak képzelgés és üres szavak.


Az a duma meg, hogy "hamarosan beléd szeretek", annyira gyerekes, hogy nem saccollak (pontosabban khm, x-et és y-t) többre 16-18 évesnél.

2013. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már így,majd találkoztunk rá 1 hónapra.Szerencsére ott is ez volt az összkép,és élőben még jobban egymásra hangoldódtunk.Oly annyira,hogy szerelem lett belőlle,és egy 4 éves kapcsolat.Szóval lehetséges,de ez nem minden helyzetben van így és mindenkivel.Szerencsére mi élőben is egymásra találtunk.
2013. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Oly annyira,hogy szerelem lett belőlle"


Így van: lett. Abban semmi irreális nincs, hogy élőben is stimmel minden, de attól még a chates ismeretség nem ismeretség.

2013. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!