Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szeret? Vagy hazudik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csicskamacska kérdése:

Tényleg szeret? Vagy hazudik? Miből tudom?

Figyelt kérdés
a barátommal majd egy éve vagyunk együtt (Ő 20 én 16 éves vagyok) és rengeteg vitánk volt sokszor külön mentünk de volt, hogy sírt (ezt én is láttam..) meg várt rám nagyon sokat sok téren..de nem rég nagyon össze vesztünk kibékültünk és lefeküdünk, de előtte tudtam meg hogy mikor külön voltunk ugyan akkor próbálkozott lányoknál de én ezt nem tettem fiúkkal és ez rosszul esett meg azt is hallottam hogy az utóbbi időben hogy beszél rólam, meg amúgy nagyon féltékeny típus..betegesen az..de szex előtt kétszer is elmondta hogy szeret..most tényleg szeret vagy mivan már??

2013. júl. 1. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
mi a francot keresel még mellette?
2013. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de miért???miért kéne vele szakítanom?
2013. júl. 1. 11:21
 3/16 Kérdező és Válaszoló ***** válasza:
100%

Részemről tuti biztos, hogy szakítanék vele. Olvass a sorok között. Ahogy így röviden vázoltad a helyzetet, rögtön látszik a szitu: -"rengeteg vitánk volt sokszor külön mentünk" Egy év elteltével sem vagytok közös hullámhosszon.

-"próbálkozott lányoknál de én ezt nem tettem fiúkkal" Ebből látszik, hogy kinek fontosabb a másik, ki szeretné jobban ezt a kapcsolatot.

-"de szex előtt kétszer is elmondta hogy szeret" Persze, a punciért bármit. (elég tipikus)

Értelmes lánynak tűnsz csak kicsit naiv vagy. Hagyd ott és ne is foglalkozz többet vele. Találsz olyat aki tényleg szeret.

2013. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de pont ez a baj, hogy túlságosan szeretem, nem tudok tőle elszakadni.. :'(
2013. júl. 1. 12:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A nagy büdös " MI VAN MÁR? ": ez van!!! Kalandozik, keresgél, nem gondolja komolyan, próbálkozik, túl fiatal, érzelmileg zsarol= sír, féltékenységi jelenetet rendez, kibeszél a hátad mögött= elégedetlen, miért nem mondja a szemedbe, ha baja van, éretlen, zöld még, nagyon zöld.:D Csak szex előtt mondja, hogy szeret?! Hogy könnyebben szét tedd a lábad neki. ÉBRESZTŐ!!!
2013. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha Te sem gondolod komolyan ezt a kapcsolatot, jó vele szexelni és csak ennyi, nem több, és tudod,hogy ez nem fog így sokáig tartani, akkor maradhatsz is, várd meg míg Ő DOB!!! Pl. már mással akar szexelni.
2013. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kérdező és Válaszoló ***** válasza:
Valószínűsítem, hogy vele vesztetted el a szüzességed. Ez sokaknál egy elég erős kötödést képez ami sajnos tévútra visz. Túlságosan szereted? Nem baj, nem érdemli meg. Hidd el amikor olyannal leszel együtt akivel teljes az összhang, harmónia stb.. és nem csinál ilyeneket. Na ŐT nem szabad majd elengedned. Viszont ezt a lúzert meg még ma dobd ki! Itt a nyár, ismerkedj, kalandozz. Rá érsz még a nagy szerelemre. De ő, most tuti nem az.
2013. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
pedig nagyon azt hittem:/ és igen vele..és alapból nagyon ragaszkodó típus vagyok:/
2013. júl. 1. 12:15
 9/16 Kérdező és Válaszoló ***** válasza:

Egyre aranyosabbnak tűnsz nekem, egyszer még biztos nagyon boldoggá teszel valakit. Csak ne az érzéseid vezessenek (amik a hormonjaid miatt most amúgy is elég hevesek) :)

Hallgass inkább az eszedre. Gondolom te is tudod a választ, csak megerősítést vártál itt az oldalon is. Legyél okos. :)

2013. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ej kislány! Ez nem mehet igy sokáig. Engem mindig feltud idegesiteni egy ilyen történet... Elnézést, de a nők nagyon buták mikor szerelmesek.


Hagyd ott, legalább a kedvemért. Léci irj ha vége lett...

2013. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!