Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mondjam meg neki, vagy el fog múlni?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy a párom az igazi, de kezdek rájönni, hogy talán mégsem. 3 hónapja vagyunk együtt, de már unom a rajongását és a gyerekeskedését. Képtelen lennék vele szakítani, nem bírom megbántani, szeretem még, de már annyira nem, mint mikor megismertem.

2013. júl. 1. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen légy őszinte,mondd el neki,hogy változtak az érzéseid iránta.Hiszen ha titkolod,csak rosszabb lesz,inkább tisztázd vele a helyzetet,mint hogy elfojtsd az érzéseidet,aztán késöbb kirobbanjanak belőled.Neked is,neki is rossz hosszú távon,ha nem vagy őszinte,és nem mondod el neki,mi a problémád vele.
2013. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy képtelen vagyok megbántani, tudom, hogy irtózatosan szere, elmondja minden nap nem is egyszer, folyton a jövőnket tervezgeti, de én valahogy nem tudom átérezni ennek a varázsát, nem tudom megmondani neki, félek, hogy összetörne.
2013. júl. 1. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!