Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg a csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a csajnak akivel összejöttem, hogy csak a barátja akarok lenni?

Figyelt kérdés
tudom, már késô bánat...de amikor meglátom, nem akarom megbántani, inkább élvezzük egymást...de ez addig ment ameddig ki nem alakult köztünk valami....de én ezt nemszeretném. csak nemakarom így nyiltan a szemébe mondani, főleg nem most, hogy csak a barátja szeretnék lenni:/ Szerintetek hogy mondjam meg neki?:S

2013. jún. 30. 23:23
 1/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Miért nem akarsz csak a barátja lenni?
2013. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sunyi vagy? igen
2013. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 -=Koldus=- ***** válasza:
-nem bocsi
2013. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért akarok csak a barátja lenni..mert ismerem magam, és egy konoly kapcsolatra nem vagyok készen (értsd: nemvagyok túl hűséges)
2013. jún. 30. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
hát barátom, kb pont úgy, ahogy a kérdés végén megfogalmaztad!
2013. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minnél előbb mondd el,,mert csak rosszabb lesz.
2013. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyíltan ezt a hűséges dolgot, ha nem érti meg, vagy azt hiszi most hirtelen megváltozol, az az ő problémája. De tényleg hagyd inkább, ha így érzel. Én egyszer összejöttem egy sráccal úgy, hogy mindketten tudtuk, hogy nem fogjuk bírni.. össze-vissza csaltuk egymást. Hát senkinek se kívánom.
2013. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy a barátság sokkal jobban tetszett neked és azthitted akkor még hogy ha több lenne köztetek jó lenne de rájöttél hogy még nem vagy felkészülve egy komoly kapcsolatra és ezt próbálja megérteni.:) a maradjunk barátok szöveget pedig szerintem hagyd ki..annál megalázóbb szerintem nincs!
2013. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Anyum szerint különleges vagyok, ezért különleges kérdést adok: mi az a konoly?????? Bocs, ha nem segítettem sokat. :(
2013. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!