Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 2 hónapos kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 2 hónapos kapcsolatom de nem tudom hogy hogyan mondjam el a fiúnak hogy szeretem. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem vaaan nekem vaaan én én ééééén éééén had mondjaaam. (majd kiesik a padból úgy jelentkezik)


"odaálsz elé B+ és elmondod..."

2013. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Szeretlek!"
2013. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én anno megvártam még Ő mondta ki először.
2013. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Emberek ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok, de nálunk én vagyok a fiú..

úgy vagyok vele, hogy hiába "írod meg" előre így is úgy is bele fogsz bakizni, vagy kellemetlen helyzetbe kerülsz (ami nem szerencsés). inkább ott, és akkor szedd össze, hogy mit gondolsz, úgy mondd ki!


egyébként meg Shevy jó választ adott :)

2013. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Shevy mindig jó válaszokat ad :)
2013. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!