Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha úgy vesszük, akkor a kapcsolatunkat én rontottam el, de nagyon szeretném visszacsinálni. Van rá esély, hogy visszakapom? Más tetszik neki, de ha úgy vesszük, hogy nála nincs esélye? Pletyka van rendesen, rólam többnyire. Szerintetek?

2013. júl. 1. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Esélyed bármikor lehet, de valószínű (nem elszomorítani szeretnélek) nem fog vele élni. De.... csak próbálkozz.... hátha összejön. Hajrááá :D
2013. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de remélem még vissza tudom csinálni...
2013. júl. 2. 00:30
 3/6 A kérdező kommentje:
További ötletek jöhetnek :(
2013. júl. 2. 01:13
 4/6 Serious07 válasza:

Most ezt nem egészen értem , tudnom kellene a szakítás okát is h mennyire súlyos. Utána tudok segíteni,hány éves vagy?

21/F

2013. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kahleszi válasza:
Szerintem nincs sok esélyed. Hiszen a szakítás oka, úgymond te vagy. Ő már úgy lehet vele, hogy semmi esélye nincs a kapcsolatnak, de hátha!
2013. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha minden így megy tovább, akkor még újra együtt is lehetünk... :) Még egyszer nagyon köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 5. 00:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!